Воєнна драма "Мирний-21" розповідає про Луганський прикордонний загін, бійців якого сепаратисти та російські спецслужби безрезультатно намагалися змусити зрадити свою країну. Про це 24 каналу повідомила пресслужба фільму.

Читайте також Ахтем Сеїтаблаєв поділився висновками, до яких дійшов за час війни: нові фото зі служби

Фільм Ахтема Сеітаблаєва покажуть на одному з найбільших кіноринків Європи – в Каннах

Фільм заснований на реальних подіях, які розгорнулися на Сході України у червні 2014 року. "Мирний-21" – сторінка з історії про героїчний спротив українських прикордонників, які відзначають професійне свято, День прикордонника України, 30 квітня.

"24 лютого 2022 року саме українські прикордонники першими взяли на себе удар, як і 8 років тому на Сході України. Сьогодні творча команда фільму "Мирний-21" на рівні з іншими захисниками боронить українську землю: хтось вступив до лав ТрО, хтось склав присягу та приєднався до ЗСУ, хтось знайшов себе у волонтерстві або на інформаційному фронті", – повідомила пресслужба.

Нагадаємо, що актор драми "Мирний-21" Павло Лі 6 березня трагічно загинув в Ірпені, рятуючи дітей.

"Військова техніка, яку використали для зйомок, допомагає нашим бійцям на фронті, а Дейнеко Сергій Васильович, Голова Державної прикордонної служби України, який надихнув Ахтема на створення фільму, та Анатолій Кацюрба, чинний полковник Державної прикордонної служби, який виступив у ролі співсценариста фільму, мужньо виконують свій обов’язок та захищають Україну від військової агресії з боку Росії", – доповнили вони.

Що відомо про Marché du Film

Це найбільший кіноринок Європи, що є частиною Міжнародного Каннського кінофестивалю.