24 Канал обрав 3 фільми, які можна подивитися на Netflix удвох. Це стрічки, які допоможуть вам розслабитися та відпочити після насиченого робочого тижня.

Не пропустіть 5 фільмів про бої, які можна подивитися на одному диханні

"Вибери кохання"

Кемі працює звукорежисеркою рекламних джинглів. Вона перебуває у стосунках з надійним Полом, а вечори проводить у компанії друзів. Однак дівчина не дуже любить свою роботу, а в стосунках з хлопцем їй чогось не вистачає.

Випадково Кемі зустрічає своє давнє кохання – Джека, який пропонує пообідати разом та знайомить її з рок-зіркою Рексом. І тепер дівчина не знає, кого з хлопців їй обрати.

"Вибери кохання": дивіться онлайн трейлер фільму

"Поцілунок на щастя"

Ешлі Олбрайт – красуня, яка завжди гарно одягається, поруч гарний бойфренд, вона успішна на роботі. А Джейку Хардіну доводиться мити туалети та жити в жахливих умовах, бо всі його спроби знайти спонсора для перспективної групи видаються даремними. Щодня хлопець стикається з невдачами, аж поки не проникає на закриту вечірку-маскарад, яку організовує Ешлі. Саме там відбувається доленосна зустріч, яка перевертає їхні життя з ніг на голову.

"Поцілунок на щастя": дивіться онлайн трейлер фільму

"Кохання з першого погляду"

За сюжетом, двоє незнайомців зустрічаються в літаку до Лондона та закохуються одне в одного з першого погляду. Однак, за іронією долі, вони розлучаються. Здається, що возз'єднання неможливе, але їхня історія доводить, що кохання таки може подолати будь-які труднощі.

"Кохання з першого погляду": дивіться онлайн трейлер фільму