На новорічні свята завжди є відчуття особливого затишку, тому хочеться вмоститись на дивані з ковдрою та із запашним какао переглянути улюблені стрічки. У перший день 2021 року 24 канал підібрав 5 атмосферних стрічок, які варто переглянути з дітьми.

Дивіться також Свято наближається: 5 різдвяних фільмів для всієї родини

  1. "Чарлі і шоколадна фабрика"

Рік виходу – 2005
Рейтинг IMDb – 6,6

Це чудова і добра історія про Чарлі, який, хоч і живе бідно, щиро вірить у чудо. За сюжетом, сім'я хлопчика стає однією з тих, хто отримує унікальне запрошення на шоколадну фабрику. Їх зустрічає власник компанії Віллі Вонка, який сам проводить для гостей захопливу та інколи навіть небезпечну екскурсію.

"Чарлі і шоколадна фабрика": дивіться трейлер до фільму

  1. "Чудо на 34-ій вулиці"

Рік виходу – 1994
Рейтинг IMDb – 6,6

Діти часто вірять у чудеса і вміють побачити навіть у буденних речах щось особливе. Водночас 6-річна Сюзан давно переконана, що Санта-Клауса насправді не існує. Після того, як її батько пішов із сім'ї, мама дівчинки розкрила таємницю Санти, зруйнувавши її віру в Різдво. Та в один день все може змінитись.

"Чудо на 34-ій вулиці": дивіться трейлер до фільму

Не пропустіть також Знамениті новорічні комедії, без яких не можна уявити свята

  1. "Полярний експрес"

Рік виходу – 2004
Рейтинг IMDb – 6,6

Ще одна неперевершена історія про повернення віри в Різдво – "Полярний експрес". У центрі сюжету – хлопчик, який отримує можливість особисто познайомитись із Сантою. Одного дня він сідає в чарівний експрес, що прямує до Північного полюса та здійнює неймовірну різдвяну мандрівку.

"Полярний експрес": дивіться трейлер до мультфільму

  1. "Хроніки Різдва"

Рік виходу – 2018
Рейтинг IMDb – 7,1

Фільм "Хроніки Різдва" розповідає про Тедді і Кейт Пірсів, які хочуть довести, що Санта існує. І їм це вдається: діти пробираються до санчат і мандрують з ним. Та від непрошених гостей Санта втрачає кермування і пошкоджує свій транспорт. Тепер діти повинні допомогти йому все відновити, адже Різдво перебуває на межі зриву.

У 2020 році вийшла 2 частина стрічки, яка вже отримала чимало схвальних відгуків.

"Хроніки Різдва": дивіться трейлер до фільму

  1. "Грінч – що вкрав Різдво"

Рік виходу – 2000
Рейтинг IMDb – 6,2

Якщо ж ви в пошуках повчального та водночас розважального фільму, тоді "Грінч – що вкрав Різдво" може стати ідеальним вибором.

За сюжетом, Грінч живе у будиночку на пагорбі зі своїм собакою Максом. Все життя він страждав від насмішок і кепкувань про його зовнішність, тому волів виходити в місто тільки для покупки продуктів. Та в час Різдва Грінч задумав підступний план помсти за всі образи і вирішив вкрасти святковий настрій у жителів маленького містечка.

"Грінч – що вкрав Різдво": дивіться трейлер до фільму