І ось, переглядаючи "Гаррі Поттер і філософський" камінь в прямому ефірі в Instagram, Фелтон вразив своїх фанатів невідомою для більшості інформацією.

До теми За мотивами франшизи "Гаррі Поттер" знімуть серіал, – ЗМІ

Виявилось, що в одній зі сцен фільму "Гаррі Поттер і філософський камінь" грає його дідусь по маминій лінії – Найджел Ансті.

Це знову мій дідусь! Хлопець з бородою! Біла борода! Величезна борода поруч з Лі Джорданом,
– радісно вигукнув Фелтон, коли Ансті з'явився на екрані.


Том Фелтон та Нейджел Ансті / Фото Warner Bros

Нейджел Ансті грав в епізодичній ролі професора Гоґвортсу. Цікаво, що в реальному житті він є геофізиком.

Ансті зробив великий внесок в сейсмічні дослідження, які лежать в основі багатьох методів. Його основи використовують сучасні вчені по всьому світу. А ще Ансті є володарем понад 50 міжнародних патентів та багатьох нагород.

"Гаррі Поттер і філософський камінь": сюжет фільму

  • Це перший із серії фільмів про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера, який вижив. Стрічку екранізували за мотивами однойменного роману Дж. К. Роулінг.
  • На свій 11 день народження зацькований опікунами Гаррі дізнається про те, що він чарівник. Не довго думаючи, він відправляється до магічної школи Гоґвортс, у якій знаходить не лише нових друзів, а й нове життя. Дізнавшись таємниці своєї родини та гибелі батьків, Гаррі й не уявляє, яка доля йому приготована.

Першу частину знімав режисер Кріс Коламбус, який подарував світу ще багато культових фільмів, зокрема "Сам удома". Фільм номінували на 3 премії "Оскар" в технічних номінаціях, але він не отримав жодну з них. Також Коламбус працював і над другою частиною франшизи про хлопчика-чарівника.