53-річний актор Деніел Крейг всього через тиждень після прем'єри 25-го фільму про Джеймса Бонда отримав свою заповітну "зірку". Він став 2704-м за рахунком, кого відзначили такою нагородою на Голлівудській алеї слави у Каліфорнії.

Цікаво Останній фільм про Джеймса Бонда зірвав касові збори за останні 5 днів: про яку суму йдеться

Присвоєння зірки Крейгу відбулось 6 жовтня за участю самого актора. Її відкрили біля Голлівудського бульвару 7007 в честь кодового номера вигаданого британського шпигуна. Недалеко від його зірки розташована зірка одного з "попередніх Бондів" – Роджера Мура.


Деніел Крейг отримав зірку на Голлівудській алеї слави / Фото Getty Images


Деніел Крейг зі своєю "зіркою" у Голлівуді / Фото Getty Images

Для заходу "Бонд" обрав ніжно-блакитний костюм, який чудово гармоніював з кольором очей актора, а також білу сорочку із чорною краваткою, та чорне взуття. Разом з Крейгом на знаковій події були присутні продюсери фільму "007: Не час помирати", а також головний антагоніст фільму – Рамі Малек.

Я ніколи не думав, що почую таке від себе, але для мене велика честь ходити по Голлівуду. Якщо щастя вимірюється компанією, у якій ми перебуваємо, тому те, що я стою на цьому тротуарі, оточений усіма цими легендами, робить мене дуже, дуже, дуже щасливою людиною. Тому велике вам спасибі,
– прокоментував подію Деніел Крейг.

Читайте також Один з кращих "Бондів" з Крейгом: критики у захваті від "007: Не час помирати"


Деніел Крейг з творцями фільму "007: Не час помирати" / Фото Getty Images

Крейг – частина "бондіани"

Зазначимо, що для британця роль Джеймса Бонда була останньою. Він зіграв у таких фільмах:

  • "Казино Рояль" (2006);
  • "Квант Милосердя" (2008);
  • "007: Координати "Скайфолл" (2012);
  • "007: Спектр" (2015);
  • "007: Не час помирати" (2021).

Хто далі виконуватиме головну роль у фільмах – невідомо. У ЗМІ вже почали фантазувати, хто ж годиться на роль головного шпигуна світу.