Фінал серіалу "Гострі картузи"

У Великій Британії відновили роботу над 6 сезоном "Гострих картузів". Як повідомив Variety сценарист серіалу Стівен Найт, ці епізоди будуть останніми. І саме вони зможуть здивувати прихильників проєкту.

Не пропустіть Серіали січня: новинка Marvel та інші довгоочікувані прем'єри 2021 року

"Гострі картузи" повернуться ефектно! Після вимушеної затримки зйомок через пандемію коронавірусу ми виявили, що наша сім'я піддається крайньої небезпеки, ставки ще ніколи не були так високі. Ми впевнені, що це буде найкращий сезон з усіх, і він сподобається нашим фанатам", – розповів Стівен Найт.

Деталей стрічки поки не розсекречують. Водночас сценарист натякнув, що "Гострі картузи" можуть мати продовження у вигляді іншого проєкту.

Так, серіал закінчується, але історія продовжиться в іншій формі,
– заінтригував Стівен Найт.

Наразі автори "Гострих картузів" опублікували перше фото зі знімального майданчика. На кадрі показали виконавця головної ролі – актора Кілліана Мерфі. Він повернеться у нових серіях в образі Томаса Шелбі.

Кілліан Мерфі у серіалі
Кілліан Мерфі у серіалі "Гострі картузи" / Фото Instagram / @peakyblindersofficial


"Гострі картузи": останній сезон / Фото Instagram / @peakyblindersofficial

Чому варто переглянути серіал "Гострі картузи"

"Гострі картузи" виходять на екрани з 2013 року. За цей час стрічка отримала шалену популярність та мільйони прихильників. Тому на вихід нових епізодів "Гострих картузів", без перебільшень, очікує весь світ.

Переконливі причини переглянути серіал:

  • Якщо ви полюбляєте атмосферні проєкти, де кожен костюм, кожна незначна деталь мають свій сенс у кадрі, тоді "Гострі картузи" точно вам сподобаються. У центрі подій – сім'я Шелбі, яка живе у Великій Британії наприкінці XIX століття.
  • Всім відомі легенди про бандитські угрупування того часу. Містечко Бірмінгем стає для головних героїв фортецею, яка оберігає їх від ворогів та правосуддя. У межах міста Шелбі розвивають свій бізнес та порушують закони, віддаючи за це платню місцевим правоохоронцям.
  • Головний герой – Томас Шелбі. Він є колишнім військовим, тому мислить стратегічно. В цьому персонаж нагадує Шерлока Холмса, адже складається враження, що навіть моторошні і загрозливі події – це частина його плану.
  • Передбачити сюжет кожного сезону буде просто неможливо. Глядачі, задавалось би, вже будують логічний ланцюжок подій, який виявляється далеким від задуму геніальних сценаристів "Гострих картузів".
  • Зради, кохання, біль втрати, перестрілки, махінації та гнилість політичної системи: в "Гострих картузах" є все.