Інформація про нові проєкти почала з'являтись після того, як у лютому головний директор по контенту HBO та HBO Max заявив, що компанія обговорює з Джорджем Мартіном різноманітні напрямки, які необхідно розвивати.

До теми У приквелі "Гри престолів" не буде жорстоких сцен насилля над жінками

Ми обговорюємо інші напрямки, які теж важливі. Світ Джорджа Мартіна настільки великий, в ньому цікаве не тільки те, що він великий, але в нього є ще багато дорожніх карт з точки зору історії,
– повідомив Кейсі Блус виданню.

Тому сьогодні, як підтвердження словам Кейсі, видання опублікувало інформацію про ще 3 нових серіали за всесвітом "Гри престолів".

Що відомо про майбутні проєкти

  • "9 подорожей" або "Морський змій". Серіал розповість про один з періодів життя Корліса Веларіона, також відомого як Морський змій. Це знаменитий мореходець, який ще в юності здійснив низку феноменальних подорожей до земель, де не бував ні один вестеросець. Ці подорожі зробили його та його дім знаменитим і і на деякий час найбагатшим у всьому Вестеросі. Згодом Корліс отримав прізвисько Морський змій – на честь свого вірного судна.
  • "Блошине дно". Проєкт зосередиться на житті у відомому районі в Королівській Гавані – найбіднішому районі-лабіринті з вузьких вуличок та темних провулків. В цих нетрях борделі, жахливі харчівні, свинарники та конюшні. Саме цей район можна було побачити в перших чотирьох сезонах "Гри престолів", де героїня Ар'я Старк ховалась від арешту. Взагалі багато персонажів "Гри престолів" були вихідцями з цього району. Найвідоміші з них: Дункан Високий, Давос Сіворт, Клейтон Саггс.
  • "1000 кораблів". Серіал буде присвячений Німерії – королеві ройнарів, яка разом зі своїм народом перейшла Вузьке Море, а саме з Ессоса у Вестерос. Причиною стала поразка у Другій Пряній Війні. Відомо, що саме на її честь Ар'я Старк назвала свого лютововка. Події в цьому серіалі розгортатимуться приблизно за 1000 років до "Гри престолів".

Стадія розробки анонсованих серіалів

Серед цих 3 проєктів тільки у "9 подорожей" вже є сформована творча команда. Разом із Джорджем Мартіном працює Бруно Хеллер, який був сценаристом "Риму" та "Ґотема".

Цікаво, що головний герой "9 подорожей" Корліс Веларіон з'явиться й у раніше анонсованому серіалі "Дім дракона", де його зіграє актор Стів Туссен.

Детальнішої інформації щодо розробки нових проєктів телеканал HBO поки не розголошує.