Гвінет Пелтроу опублікувала в своєму інстаграмі трейлер нового проєкту для Netflix, у якому виступила як продюсер. І звісно, сама актриса з'явиться в декількох епізодах шоу. Трейлер також з'явився на каналі Netflix.

Не пропустіть Режисер "Гри в кальмара" поділився, про що би зробив другий сезон

У шоу нам розкажуть про історію чотирьох пар, які консультуватимуться із сексологами для того, щоб надати другого подиху романтичним стосункам. Так, молода лесбійська пара потерпає від проблем з тілесним сприйняттям один одного, від чого страждає їхнє інтимне життя. Інша історія розповість нам про закохану пару змішаних рас, які знаходиться на межі розлучення. Третя пара має проблеми з отриманням задоволення від сексу. І нарешті остання пара – це двоє літніх людей, котрі прагнуть довести, що старість не перепона для хорошого сексу.

Експертами шоу виступили:

  • зірковий консультант по інтимному житті Мікаела Бем,
  • сексолог Джайя,
  • тренер зі священної близькості Аміна Петерсон,
  • професійний тренер з еротичного оздоровлення Даршана Авіла та інші.

"Секс, кохання та солодощі" з Гвінет Пелтроу: дивіться трейлер (18+)

В інстаграмі акторки Гвінет Пелтроу першою залишила свій емоційний коментар американська танцівниця та співачка Джуліанн Гаф. Вона з нетерпінням чекає на прем'єру проєкту, адже вважає його необхідним для багатьох.

"О, так! І Джайя нарешті поділилася еротичними секретами та своїм неймовірним досвідом для такої дивовижної платформи! Гвінет Пелтроу, дякуємо вам за те, що ви стали піонеркою та просуваєте нашу еволюцію вперед з такою грацією та грою! Вау, не можу дочекатися, щоб подивитися!", – написала Джуліанн.