Спеціальний епізод покликаний "віддати шану всім, на чиє життя вплинув цей культурний феномен". Спецвипуск з'явиться на сервісі HBO Max, його героями стануть Деніел Редкліфф, Руперт Грінт, Емма Вотсон, Роббі Колтрейн, Гері Олдман, Хелена Бонем Картер та інші актори.

Цікаво Емма Вотсон відреагувала на майбутній спецепізод "Гаррі Поттера"

Також у спеціальному епізоді візьме участь Кріс Коламбус, режисер перших частин "Гаррі Поттера", однак не уточнюється, чи буде він головним режисером фільму, чи йому відводиться роль асистента.

Що покажуть у спецепізоді

На честь ювілею актори поділяться історіями про зйомки фільмів франшизи та розкриють нові деталі створення поттеріани. Зокрема, актори знову побувають у оригінальних декораціях Гоґвортсу.

Гаррі Поттер 20 річниця: дивіться тизер онлайн


Нагадаємо, що до 20-річчя виходу першої частини фільму "Гаррі Поттер та філософський камінь", яка з'явилася на екранах у листопаді 2001 року, WarnerMedia Kids & Family оголосили про два сюрпризи для шанувальників – серіал-вікторина і документальний фільм про, власне, першу картину франшизи.

Що відомо про світ Гаррі Поттера

Бестселер британської авторки Дж. К. Роулінг з семи романів адаптували в успішну кіно-франшизу з восьми фільмів. Стрічки вийшли у період з 2001 по 2011 роки. Ролі головних героїв зіграли тоді ще юні й невідомі британські актори Емма Уотсон, Руперт Грінт і Деніел Редкліфф, які стрімко стали неймовірно популярними.

Згоодом франшиза Гаррі Поттера отримала спінофф у вигляді фільмів із серіфї "Фантастичні звірі і де їх шукати". Із передбачених п'яти епізодів сьогодні вийшли два. На сьогодні вийшло два із запланованих п'яти фільмів. Сюжет розгортається за десятиліття до подій Гаррі Поттера, а головну роль Ньюта Скамандера зіграв Едді Редмейном.