Виконавці головних ролей Денієл Редкліфф, Емма Вотсон та Руперт Ґрінт знову зберуться разом. У мережі акторка нагадала підписникам, що "Гаррі Поттер був її домом, сім’єю, а Герміона залишається найулюбленішим вигаданим персонажем усіх часів".

Цікаво HBO покаже спеціальний епізод "Гаррі Поттера" до 20 річниці фільму: офіційний тизер

Повний текст з інстаграму Емми Вотсон

"Гаррі Поттер" був моїм домом, сім'єю та світом, а Герміона була і залишається моїм найулюбленішим вигаданим персонажем усіх часів (...). Я пишаюся не лише тим, що ми як актори внесли у франшизу, а й тим, що ми, діти, які стали дорослими (за час зйомок), пройшли цей шлях. Зараз я дивлюся на своїх колег з акторського складу і пишаюся тим, якими людьми ми всі стали. І я пишаюся, що ми були добрі один до одного, надавали підтримку і зробили разом дещо значуще.

Дякуємо фанатам, які продовжували підтримувати навіть після виходу останньої частини. У цьому світі не було б магії без вас. Дякую, що боретеся за те, щоб зробити його таким інклюзивним і сповненим любові. І я дуже сумую за командою, яка стоїть за всіма фільмами серії. Дякую вам за вашу важку роботу – ваш внесок часом залишається непоміченим.


Денієл Редкліфф, Емма Вотсон та Руперт Ґрінт / Фото з інстаграму зірки


Знімальна команда фільму / Фото з інстаграму зірки

На честь ювілею у спеціальному епізоді актори поділяться історіями про зйомки фільмів франшизи та розкриють нові деталі створення поттеріани. Зокрема, актори знову побувають в оригінальних декораціях Гоґвортсу.

Чим здивують глядачів до 20-ї річниці виходу першого фільму про маленького чарівника Гаррі?

  • Навесні WarnerMedia Kids & Family оголосили про два сюрпризи для шанувальників – серіал-вікторина і документальний фільм про, власне, першу картину франшизи;
  • Режисер перших двох фільмів Кріс Коламбус хотів би, щоб випустили його тригодинну версію фільму "Гаррі Поттер і філософський камінь" і показати у додаткових відеокадрах Півза;
  • LEGO випустить величезний набір за мотивами "Гаррі Поттера".

20 річниця "Гаррі Поттера": дивіться тизер спецепізоду онлайн