Що відомо про серіал

Відомо, що проєкт перебував у розробці з червня 2021 року. Головну роль у серіалі грає Ейбел Тесфайє (The Weeknd). Він також виступив співавтором сценарію. У центрі сюжету – взаємини між поп-співачкою-початківцем і лідером таємного культу, який володіє клубом у Лос-Анджелесі.

Не пропустіть Прем'єра "Дім Ґуччі": як насправді виглядали головні герої історії про вбивство – реальні фото

Коли нам представили The Idol, стало ясно, що цей підривний, викривальний погляд на культ музичної індустрії не схожий на все, що HBO коли-небудь робив,
– сказала Франческа Орсі, віце-президентка HBO Programming.

Співак The Weeknd виступить режисером серіалу і зіграє у ньому головну роль, а поп-співачку зобразить дочка Джонні Деппа та Ванесси Параді Лілі-Роуз Депп. Решта акторського складу поки тримають у секреті.

Загадкова участь Брітні Спірс

Творці поки що не заявляли про участь у проєкті Брітні Спірс, тим часом сама співачка, яка нещодавно звільнилася від опіки свого батька, заявила, що також знялася в цьому серіалі. Про це вона написала у своєму інстаграмі, пообіцявши, що глядачі почують безліч хітів і побачать безліч яскравих кадрів.

Водночас джерела, близькі до Брітні, кажуть, що її не запрошували до участі у шоу HBO, і її команда не впевнена, який фільм вона має на увазі у своєму дописі.