Російська компанія Deepcake не буде використовувати "цифрового двійника" Брюса у кінофільмах, рекламі чи шоу. Актор зазначив, що лише він має право на своє обличчя. До того ж Вілліс не укладав зі студією жодних угод у 2022 році. Цікаво, що цю саму інформацію підтвердили й у компанії Росії.

Читайте також Серіали жовтня 2022, які не захочеться поставити на паузу

Брюс Вілліс не продав права на свій образ російській компанії Deepcake

Формулювання про права неправильне. Брюс не міг нікому продати жодних прав, вони належать йому за умовчанням,
– зазначив представник актора.

Зазначимо, технологія Deepfake дозволяє використовувати зображення людини, яка буде накладена на іншу особу. Завдяки використанню машинного навчання та штучного інтелекту можна створити візуального та звукового "близнюка" когось у відео. Ця технологія вже використовувалася у всесвіті "Зоряних війн" у фільмах "Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія" та у другому сезоні "Мандалорця".

Проте минулого року він співпрацював з цією компанією і за допомогою технології генерації облич на основі нейромережі, він з’явився у серії рекламних роликів оператора "МегаФон". "Мені сподобалася точність, з якою вийшов мій персонаж. Це мініфільм у звичному для мене жанрі комедійного бойовика. Для мене це чудова нагода повернутися в минуле", – сказав Вілліс про свій досвід роботи з компанією Росії.

Брюс Вілліс у кіно

З 1980-х Вілліс був одним з архетипічних голлівудських титанів бойовиків. Саме його роль детектива Джона Макклейна у святковому трилері "Міцний горішок" прославила Вілліса як вічно похмурого героя бойовиків. Завдяки касовому успіху та миттєвому статусу класика Макклейн став зіркою франшизи, а Вілліс прославився як типовий цинічний та дотепний добрий хлопець у таких фільмах, як "Армагеддон", "П'ятий елемент" та "Місто гріхів". Іноді він брав на себе ролі, які висміювали його грубий образ, повторюючись як зухвалий серцеїд у ситкомі "Друзі", а також як Малкольм Кроу в культовому хорорі М. Найта Шьямалана "Шосте почуття".