Водночас з огляду на те, що чоловік був одягнений в бронежилет, йому вдалося не травмуватися. Як зазначають російські видання, актор нібито почувається добре.

Не пропустіть Зимова доза адреналіну: 4 фільми про лижний спорт

Іван Охлобистін попав під обстріл в окупованому Донецьку

Палкий прихильник президента Росії Володимира Путіна, перебуваючи в окупованому Донецьку, потрапив під обстріл і навіть "спіймав кулю". Втім, йому вдалося уникнути травм, оскільки він був одягнений у бронежилет.

З'ясувалося, що пропагандист разом з дружиною поїхав на тимчасово окуповану територію України, щоб надати гуманітарну допомогу.

Мама з татом вчергове їздили на Донбас, відвозили гумдопомогу. Мама поїхала до Ростова за добавкою допомоги, поки батько потрапив під обстріл і спіймав кулю. Слава Богу в бронік,
– зазначила дівчина.

Іван Охлобистін потрапив під обстріл в тимчасово окупованому Донецьку
Іван Охлобистін потрапив під обстріл в тимчасово окупованому Донецьку / Скриншот з інсаграм-сторіс доньки пропагандиста

Хто такий Іван Охлобистін

  • Це російський актор, який відомий свою різко антиукраїнською позицією.
  • Зокрема, він підтримує "ЛДНР". Також пропагандист виступив з підтримкою повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Зрештою, це призвело до включення його до санкційного списку щодо в'їзду в України в жовтні 2022 року.
  • Крім того, Охлобистін заявляв, що готовий вступити до лав російської армії.
  • "Я ось виїжджаю на бойові дії й всіх обдзвонюю. Бо, мені здається, я не повернуся. Тому ти мене пробач за все, якщо що було... Може, я інвалідом буду... Через Ростов їдемо, два конвої – з гуманітаркою там... Відвезу, а потім воювати! Ти ж російський! Я навіть не знаю, як тобі пояснити... Це кльово! У нас зараз у всіх таке піднесення! Таке щастя! Ми підірвемо цей світ! Ми всіх уб'ємо!", – сказав путініст письменнику Олександру Ніконову.