Найважче зараз легеням, печінці та серцю знаменитості. Тож лікарі вже сьомий день поспіль намагаються врятувати її життя. Крім того, відомо, що акторка страждає на соматоморфний головний біль.

Важливо Прощання з Василем Кухарським: коли та де можна віддати честь акторові

Катерина Тишкевич в реанімації

Українські актори та чоловік зірки розповіли про стан здоров'я Катерини. З'ясувалося, що в неї розвинувся сепсис.

Наша колега, Катя Тишкевич, вже сьому добу знаходиться в реанімації де лікарі відчайдушно борються за її життя.. Що стало причиною сепсису й досі не відомо, але вже й не важливо, бо найголовніше зараз впоратись з його наслідками,
– написала Ольга Сумська.

Через важкий стан акторці потрібно чимало коштів на лікування. Зокрема, її близькі заплатили вже понад 350 тисяч гривень.

"На сьогодні ми вже сплатили за її лікування майже 350 тисяч, але стан її й досі залишається вкрай важким", – додала Сумська.

Хто така Катерина Тишкевич

  • Акторка почала свій шлях у студентські роки, дебютувавши у виставі "У пошуках радості", де зіграла роль негативної героїні Оленки.
  • Згодом Катерина з'явилася з епізодичною роллю у другому сезоні "Жіночого лікаря". До того ж свій талант актриса продемонструвала, знявшись у детективному серіалі "Повернення Мухтара", а також в українській екранізації відомого американського серіалу "Швидка допомога".
  • У 2015 році Катерина Тишкевич зіграла у серіалі "Безсмертник", підкоривши серця глядачів. Пізніше вона з'явилася в серіалі Оксани Байрак "Двічі не буває", вкотре підтвердивши свій талант.