"Кава з кардамоном" розповідає захопливу та пристрасну історію грішних почуттів одруженого польського шляхтича Адама та юної української сироти Анни. Це все відбуватиметься на тлі революції 1848 – 1849 років – "Весни народів".

Зверніть увагу Останній шанс: 8 крутих фільмів Netflix, які варто подивитися до кінця вересня

"Кава з кардамоном" отримала "Золоту Дзиґу"

Чудова новина! "Кава з кардамоном" отримала "Золоту Дзиґу". Тож тепер офіційно наш серіал визнано найкращим! Надзвичайно тішимося і вітаємо усіх причетних!
– написала команда на офіційній фейсбук-сторінці серіалу.

"Кава з кардамоном" отримала "Золоту Дзиґу" / Фото з фейсбук-сторінки фестивалю

Реакція мережі

  • "Цей серіал по праву заслуговує найвищих нагород. Він увійшов у життя багатьох родин не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Я вважаю, що нагородами мають бути відмічені окремо Олена Лавренюк і Павел Делонг, які зіграли дорогих моєму серцю Анну й Адама. Всіх щиро вітаю і бажаю нових творчих успіхів!Дуже сподіваюсь на продовження в найближчому майбутньому";
  • "Це очікувано. Фільм чудовий. З-поміж усіх серіалів подібного штибу "Кава з кардамоном", як на мене, найвдаліший. І не лише в Україні. Все злилося воєдино";
  • "Дуже чудовий фільм, цікавий сюжет, прекрасна гра артистів!
  • Дуже рада, що цей фільм отримав високу нагороду!";
  • "Мої найщиріші вітання всім причетним до створення телесеріалу. Чудова, неперевершена командна робота. Браво!";
  • "Він і справді найкращий! Вже не терпиться продовження подивитися... Неймовірно гарні актори, костюми, історія тощо. Дякую!".

Що ще відомо про серіал "Кава з кардамоном"

Серіал знімали у дивовижних місцях України, у містах та селах.

Головні ролі в історичній драмі зіграли українська акторка театру і кіно Олена Лавренюк та польський актор Павел Делонг. Окрім них, зірковий склад поповнили Тарас Цимбалюк, Анна Чесляк, Олег Стальчук, Леся Самаєва та інші.

"Кава з кардамоном" 1 серія: дивіться онлайн