Кейт Бланшетт, як і відома Анджеліна Джолі, є послом доброї волі ООН у справах біженців з 2016 року. Тож голлівудська зірка не залишилась осторонь російської військової агресії в Україні, а закликала весь світ допомогти українським переселенцям та біженцям, які змушені були залишити території України.

Не пропустіть Анджеліна Джолі та Алісса Мілано показали відео з бомбосховища в Україні

Відео записали спільно з фондом Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR). На відео Кейт говорить, що кожен повинен долучитись та зробити внесок до порятунку українських життів, які постраждали від війни.

Звичайно добре, що вже сотні тисяч людей у безпеці. Проте мільйони ще перебувають під загрозою,
– зазначила акторка.

Наприкінці свого звернення Кейт Бланшетт звернулась із проханням пожертвувати кошти у фонд, аби він зміг допомагати українським громадянам, які вимушено переселились закордон або потребують гуманітарної допомоги в Україні.

Відеозвернення оприлюднила візажистка Кейт Бланшетт – Мері Грінвелл. У своїх дописах вона також неодноразово висловлювала підтримку українському народу. Зокрема, тиждень тому оприлюднила жорсткий арт художниці Сюзани Константін, де зображений Путін та голуб "миру", який летить над його головою і "позначає" російського диктатора у лоб.

Наші думки та підтримка з Україною, і молимося за припинення цього безумства, яке на нас обрушили,
– написала Мері.


Допис Мері Грінвелл / Фото з інстаграму Мері Грінвелл

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!