Американська письменниця Кендес Бушнелл, авторка колонки у газеті New York Observer, а пізніше й книги Sex and the City, не змогла пройти повз цієї новини. Вона радіє поверненню актриси й каже, що навіть за епізодичну роль їй добре заплатили.

Дивіться також Раян Гослінг відповів фанам, які кажуть, що він "надто старий", щоб грати Кена у фільмі "Барбі"

Кендес Бушнелл прокоментувала повернення Саманти Джонс в серіал "І просто так"

"Хай живе королева", – нещодавно написала у своєму інстаграмі авторка Кендес Бушнелл. Її підтримали шанувальники й наголосили на тому, що Саманта – це найкраще, що було в серіалі "Секс і місто". Ось що вони пишуть:

  • "Вона була найкращою персонажкою. Саманта завжди дотрималася свого слова. Вона була справжньою і невибагливою, а ще щедрою і нікого не засуджувала. Вона була другом";
  • "Вона повинна повернутися в шоу!";
  • "Нове шоу у першому сезоні дуже багато втратило без неї";
  • "Найкраще у шоу "Секс і місто" була Саманта";
  • "Ми не можемо жити без Саманти";
  • "Ще раз переглядаю серіал. Вона прекрасна і смішна!".

У середині 1990-х років Бушнелл написала колонку для New York Observer під назвою "Секс у місті". Там вона дослідила життя Мангеттена через сексуальні стосунки її та друзів. У міру створення колонки вона почала писати про себе під псевдонімом "Керрі Бредшоу".

Пізніше в тому ж десятилітті Даррен Стар створив серіал для HBO "Секс у місті" на основі колонки Бушнелл. Він тривав шість сезонів, з 1998 по 2004 рік, а потім запустив два фільми та спіноф серіал "І просто так", прем’єра другого сезону якого відбудеться на Max 22 червня.

"І просто так": дивіться трейлер 2 сезону

Бушнелл має 64 роки, приблизно на 30 років більше, аніж тоді, коли починала колонку, втім, темпу вона не зменшує. Зараз вона намагається розпочати телевізійний серіал і навіть інтригує ідеєю акторської ролі, якщо буде така можливість.

Нещодавно, до 25-річчя серіалу "Секс і місто" Бушнелл поспілкувався з Variety і поділилася своєю думкою про повернення Кім Кетролл до франшизи.

Я впевнена, що їй добре заплатили. Кім – доросла жінка, і вона все робить на своїх умовах. Я люблю Кім і всі люблять Кім. Її повернення хотіли фанати,
– сказала Бушнелл.

Як повідомляють західні журналісти, Кім Кетролл, перш ніж погодитися на роль, поставила декілька умов, очевидно, що однією з них був гонорар. Ба більше, вона хотіла знятися так, аби не перетинатися із Сарою Джесікою Паркер, Синтією Ніксон та Крістін Девіс.

Цікаво Найпопулярніші фільми та серіали на Netflix за останні 2 роки

Як відомо, у серіалі "І просто так" Саманта сидітиме в машині та розмовлятиме телефоном з Керрі Бредшоу.

Кім Кетролл та Сара Джессіка Паркер / HBO