Amazon нарешті випустила перший трейлер екранізації однойменного фентезійного роману Роберта Джордана – "Колесо часу" – другий бестселер у рейтингу епічного фентезі після "Володаря перснів". Шоуранером проєкту став Рейф Джадкінс ("Агенти "Щ.И.Т.").

Не пропустіть Джеймс Бонд у фінальному трейлері фільму "007: Не час помирати" – постери та реакція соцмережі

Чим вразив видовищний трейлер "Колесо часу"

Трейлер розпочинається закадровим голосом Морейн Дамодред (Розамунд Пайк), зачитує цитату, яка однозначно є відомою шанувальникам циклу романів письменника Роберта Джордана.

"Колесо часу крутиться. Епохи приходять і йдуть. Залишаються спогади, які стають легендою",
– саме такі слова чуємо на перших кадрах трейлера.

Нас знайомлять з так званими та'веренами – особливими людьми у романі, які є настільки важливими для долі усього всесвіту, що всі решта події розвиваються навколо них. Саме їх повинна врятувати Морейн. Відео захоплює епічністю магічних битв, які на нас чекають у серіалі. Пейзажі та костюми дуже легко сприймаються в атмосфері культової "Гри престолів". І тут теж є свій Відроджений Дракон!

Офіційний сюжет "Колеса часу"

Події роману відбувається у великому епічному світі, де існує магія, але доступ до неї мають тільки деякі жінки. Історія розповідає про Морейн, членкиню неймовірно могутньої жіночої організації Айз Седай, яка прибуває в невелике містечко Дві Річки. Вона вирушає у небезпечну подорож, що охоплює весь світ подорож з людьми, один з яких, як передбачають, буде Відродженим Драконом, який або врятує, або знищить людство.

Головні ролі в серіалі виконали:

Морейн Дамодред – Розамунд Пайк,
Ранд ал'Тор – Йоша Страдовскі,
Перрін Айбара – Маркус Рутерфорд,
Мет Коутон – Барні Харріс.

"Колесо часу" 2021: дивіться трейлер серіалу