Фільм жахів "Конотопська відьма" став першим проєктом FILM.UA Group в лінійці горорів з українським міфологічним бекграундом. Він натхненний реальною історією жінки з Конотопу та образами з українського містицизму.

Дивіться також Зазнали втрат, – Сенцов показав фото з передової та розповів про важкий день наступу ЗСУ

"Конотопська відьма": сюжет і тизер

У центрі сюжету — прадавня відьма з Конотопу, яка, закохавшись у звичайного хлопця, відмовляється від своїх відьомських здібностей. Однак, коли почалася повномасштабна війна, а російські солдати захоплюють місто і жорстоко вбивають її коханого, вона вирішує помститися, повертаючи свою магію, і спустошує вбивць свого нареченого жахливими та кривавими покараннями.

Головну роль зіграла актриса Тетяна Малкова. Режисером та сценаристом став Ярослав Войцешек, а продюсеркою виступила Ірина Костюк. Виконавчий продюсер – Кирило Горобець.

Це була дуже кропітка робота, найскладніше було працювати з пластичним гримом, який є важливою частиною образу головної героїні. У цьому нам допомогли Світлана Римакова, яка працює з образами Джамали, ONUKA, Олени Зеленської, а також Маша Петровська, відома своєю роботою у фільмі "Безславні кріпаки". Розробляла ескізи образу відьми Ольга Навроцька,
– розповіла Ірина Костюк.

"Конотопська відьма": дивіться трейлер онлайн

Реакція мережі

  • "Це буде неймовірно! Дуже очікую!";
  • "Нічого собі! Вже хочеться побачити фільм!";
  • "Бомба! Я в захваті! Чекаю з нетерпінням!";
  • "Оце крутяк, чекатиму!";
  • "Дуже сильно! Чекаємо!";
  • "Не люблю фільми жахів. Але цей напевне переглядатиму декілька разів".