Актори Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка у перший день Саміту виступили перед делегатами з уривком популярної української вистави. Дізнайтесь, що відомо про культову "Конотопську відьму".

Радимо Захоплять з першої хвилини: 3 найкращі французькі фільми

На Саміті миру показали "Конотопську відьму"

На Саміті миру у Швейцарії представили виставу "Конотопська відьма", створену за мотивами повісті Григорія Квітки-Основ'яненка.

Конотопська відьма – це голос сучасної України, яка бореться з темрявою за своє існування. Це сучасна історія про силу українського духу та його незламність. Духу, який сповнений світла правди та гучно звучить сьогодні крізь віки в єдиному прагненні жити, творити, перемагати!
– каже генеральний директор і художній керівник Євген Нищук.

Вона отримала надзвичайний успіх серед українських глядачів. Квитки на "Конотопську відьму" розлітаються за лічені години.

Як відреагували прихильники у коментарях

Українці підтримали земляків-акторів, які гідно представили нашу країну та показали її культурне розмаїття на Саміті миру. Ось, що вони пишуть в коментарях:

  • "Потужна подія! Вітаю!"
  • "Гордість! Так тримати, франківці!"
  • "Браво Євгену Нищуку та команді за те, що українське мистецтво бачить весь світ!"
  • "Найкращі українські відьми"
  • "Прекрасні! Дякую, що говорите світу"

Деякі українці висловлюють обурення, стверджуючи, що показ вистави "Конотопська відьма" на Саміті миру є неприпустимим та непотрібним, оскільки вистави повинні бути представлені в театрі. Проте більшість шанувальників визнають, що українська культура, зокрема театр, сьогодні заслуговує на велику увагу. Тому вони висловлюють подяку акторам за гідне представлення України на міжнародному рівні.