11 березня 2022 року Ганс Циммер нарешті вирушив у турне Європою з великим оркестром. Він виконував музику зі своїх найпопулярніших фільмів, а також свіжіші композиції. Під час концерту композитор висловив солідарність з Україною.

Цікаво Зірка "Вікінгів" Кетрін Винник опублікувала відео зі зруйнованими українськими містами

Композитор "Дюни" присвятив українкам саундтрек до фільму "Диво-жінка"

До участі у концерті долучилося 10 музикантів з України, з Одеської національної опери, яким вдалося втекти до Німеччини від війни Росії проти України.

Спершу у кіномузичному турі планувалася участь усього Одеського оперного оркестру. Але після того, як вранці 24 лютого 2022 року Росія напала на Україну, більшість музикантів Одеського оперного оркестру не змогли залишити країну.

Ганс Циммер вирішив присвятити композицію з фільму "Диво-жінка" 1984 року українським жінкам. Позаду музикантів транслювали ролик з українськими захисницями на тлі синьо-жовтого стяга.

Ганс Циммер з українськими музикантами: дивіться відео

Як відомо, Ганс Циммер є композитором багатьох легендарних фільмів, серед яких: "Пірати Карибського моря", "Дюна", "Інтрестеллар", "Інферно", "Той, хто біжить по лезу 2049", "Кращий стрілець: Маверік" тощо.