Сюжет серіалу-приквелу "Королева Шарлотта: Історія Бріджертонів" розповідає історію шлюбу королеви Шарлотти з англійським королем Георгом, який став початком неймовірної історії кохання та змінив вище суспільство. Головну роль зіграла Індія Амартейфіо.

Дивіться також Що подивитися на Netflix: 10 найпопулярніших фільмів та серіалів серед українців

"Королева Шарлотта: Історія Бріджертонів": опис усіх серій

 1. Майбутня королева

Заручена проти своєї волі з королем Георгом молода Шарлотта прибуває до Лондона в день весілля та потерпає від пильного ока хитрої матері короля.

 1. Ідеальний медовий місяць

Самотня Шарлотта розчарована першими днями шлюбу з непостійним і загадковим королем, але знаходить підтримку й розраду в компанії леді Аґати Денбері.

 1. Парні дні

Шарлотта й Георг неохоче виконують свої подружні обов’язки. Леді Денбері хоче влаштувати бал. Брімслі помічає дещо цікаве в день коронації.

 1. Служіння королю

Спливає правда про приховані проблеми Георга, а також про крайні заходи, до яких він удався, щоб отримати шанс на щасливе життя із Шарлоттою.

 1. Квіти в саду

Шарлотта опиняється під пильним наглядом непроханої гості й звертається до Георга. Леді Денбері розмірковує про майбутнє під час прогулянки.

 1. Королівські коштовності

Вагітна майбутнім королем Шарлотта вимагає від Георга зізнання. Леді Денбері й Принцеса Авґуста ламають списи в суперечці щодо Великого Експерименту.

"Королева Шарлотта: Історія Бріджертонів": дивіться трейлер

Як серіал оцінили глядачі: відгуки

 • The Guardian: "Це комічне, емоційне задоволення – з великою кількістю сексу";
 • Polygon: "Королева Шарлотта – це любов. Втім, фінальна сцена королеви Шарлотти – це добре заслужений удар у живіт, який так сильно болить з тією ж ніжністю, як "Титанік" та інші трагічні історії кохання, і підкреслює, що кохання завжди варте душевного болю".
 • Roger Ebert: "Королева Шарлотта" – весела та непристойна, пропонуючи більше, ніж минулі сезони "Бріджертонів".
 • Movies And Munchies: "З великою кількістю зворушливої ​​романтики серіал значною мірою спирається на боротьбу між обов’язком і бажанням, що доповнюється феноменальними декораціями та костюмами, переносячи нас у розкішний і екстравагантний спосіб життя багатих, а часом і знаменитих".
 • National World: "Приквел, який часто виявляється глибшим і зрілішим, ніж його початкове шоу".