Команда авторів серіалу "Корона" не може знайти юного актора на роль принца Гаррі, який за сценарієм, повинен з’явиться у п’ятій серії. Як повідомляє The Sun, автори серіалу серйозно розглядають можливість пофарбувати волосся потенційного актора в рудий колір, аби той дійсно був схожий на герцога Сассекського.

До теми Скандал з 4 сезоном "Корони": Netflix відреагував на вимоги внести пояснення в стрічку

Фільмування п’ятого сезону серіалу "Корона" розпочнуть у червні 2021 року.

Чим здивує п'ятий сезон "Корони"

Зараз відомо, що п’ятий сезон серіалу "Корона" покаже сюжет історії, який охоплює 7 років життя королівської родини. За сценарієм у новому сезоні повинні з’явиться обидва принци Вільям та Гаррі. У нових серіях ми також побачимо непросту історію стосунків Чарльза та Діани.

У авторів серіалу неймовірно високі стандарти, коли справа стосується акторів, які зіграють представників королівської сім'ї,
– розповіли автори джерела.

В новому сезоні "Корони" зміниться майже увесь акторський склад:

  • Роль королеви Єлизавети виконає Імельда Стонтон;
  • Принца Філіпа зіграє Джонатан Прайс;
  • Принцесу Маргарет — Леслі Менвілл;
  • Принцесу Діану — Елізабет Дебікі.

Подейкують, що принца Чарльза зіграє – Домінік Вест.

Сюжет та актори серіалу "Корона"

Серіал розповідає про життя королеви Єлизавети ІІ, починаючи з їх весілля з принцом Філіпом в 1947 році до нашого часу. Роль молодої Єлизавети в першому і другому сезонах виконує Клер Фой, а роль Єлизавети у зрілому віці в третьому і четвертому сезонах – Олівія Колман. У Фой також було невелике камео у флешбеці в четвертому сезоні. Імелда Стонтон зіграє королеву Єлизавету в п'ятому та шостому сезонах.

"Корона": дивіться трейлер серіалу