Коментар Крістофера Нолана

Як режисер розповів у коментарі журналу People, він з колегами дізнався про рішення Warner Bros. з преси. Це засмутило Крістофера Нолана, адже з компанією він співпрацює багато років.

Не пропустіть "Диво-жінка 1984": мережу підкорили нові кадри з фільму та остаточна дата виходу

"Це не дуже раціональне ділове рішення, як і спосіб, яким це зробили – вони не повідомили ні одному з режисерів чи жодним зіркам кіно, які брали участь у цих проєктах на 2021 рік… На мою думку, все це трішки неактуально. Я маю на увазі, що у студіях всі знають, що люди люблять ходити в кіно. Вони повернуться до кінотеатрів, коли це буде можливо", – наголосив Крістофер Нолан.

Режисер презентував свій фільм "Тенет" наприкінці серпня 2020 року. Тоді кінотеатри відновили роботу в час пандемії та мали заповнення залів не більше, ніж на 50%. З такими умовами стрічка Крістофера Нолана зуміла здобути в прокаті понад 350 мільйонів доларів.

Ще тоді режисер заявляв, що не варто порівнювати ці показники з докарантинними, оскільки людям потрібно адаптуватись до пандемії та підтримувати кінотеатри, які вже зазнали мільярдні збитки.

Що відомо про рішення Warner Bros.

4 грудня стало відомо, що компанія Warner Bros. вирішила запровадити досить сміливий експеримент. У 2021 році кіновиробники презентуватимуть довгоочікувані стрічки як в кінотеатрах, так і на стрімінговій платформі HBO Max. Прем'єра на великому екрані і в мережі відбуватиметься одночасно, що здивувало кіноманів. Окрім цього, підписникам HBO Max не потрібно буде додатково платити за перегляд новинок кіно. Нововведення будуть діяти тільки на 2021 рік.

Ніхто не хоче повернення кіно на великі екрани більше, ніж ми. Але ми будемо враховувати реальність, у якій більшість кінотеатрів у США, ймовірно, працюватимуть в обмеженому режимі впродовж всього 2021 року, – пояснювала Енн Сарнофф.

Відомо, що на HBO Max згодом будуть доступні 17 новинок Warner Bros. Зокрема, мова йшла про фільми "Дюна", "Диво-жінка 1984", "Матриця 4", "Ґодзілла проти Конга", "Загін самогубців: Місія навиліт", "Том і Джеррі".