Події фільму відбуваються навесні 1945 року. Сюжет зосереджується навколо німецького дезертира Генріха (Роберт Маазер), молодої та відважної фермерки Ельзи (Марі Хакке) та цілої групи нацистів.

Дивіться також 10 найпопулярніших фільмів та серіалів Netflix, які дивляться в Україні

"Кров і золото": огляд фільму

По дорозі з фронту до доньки Генріх потрапляє в лапи мародерського загону СС. Їхній лідер (Олександр Шеєр) вішає його на дереві, але в останню хвилину його бачить і рятує Ельза, яка пізніше переховує його на своїй фермі. Тим часом есесівці шукають єврейський скарб, захований у сусідньому селі, але зустрічають запеклий опір знесилених селян, які хочуть залишити скарб собі.

Кадр з фільму "Кров і золото" / Netflix

Фільм "Кров і золото" зняв режисер Петер Торварт ("Верняк", "Криваво-червоне небо", "Факап, або Гірше не буває"). У стрічці збережені типові елементи класичного стилю вестерну – динаміка "Білого капелюха" та "Чорного капелюха", протистояння маленьких містечок, закопане золото, методичний темп, характерні оцінки; все це представлене із сучасним наджорстоким відтінком, який зазвичай притаманний Тарантіно.

Кадр з фільму "Кров і золото" / Netflix

Не пропустіть 7 цікавих фільмів, які тяжко поставити на паузу

Якщо вам подобається сміливий екшен "Безславні виродки", то фільм "Кров і золото" також для вас. Втім, подібно до вестернів минулого, ключовою відмінністю цього фільму від його сучасників є його сильна акторська гра з цікавими персонажами.

Неймовірна гра Роберта Мазера робить його лише глибшим і більш захопливим. Ельза (Марі Гакке), Соня (Йордіс Трібель) та підполковник (Александер Шеєр) вражають мужністю, на яку заслуговує глядач, не вдаючись до карикатурного абсурду.

Кадр з фільму "Кров і золото" / Netflix

Фільм не нудний, тож не дивно, чому він вибився в лідери у рейтинговому списку Netflix за період з 29 травня по 4 червня.

"Кров і золото" посів перше місце в рейтингу Netflix / Netflix

"Кров і золото" 2023: дивіться трейлер