В у пригодницькому фільмі "Круїзі по джунглях" Двейн "Скеля" Джонсон грає капітана пароплава. Він намагається знайти лікувальне дерево Амазонки разом із британською мандрівницею-дослідницею, яку грає Емілі Блант.

До теми 7 довгоочікуваних кінопрем'єр червня 2021 року

Світова прем'єра фільму призначена на 30 липня 2021 року.

Що показали в трейлері "Круїз по джунглях"

Трейлер починається з бойової сцени, в якій доктор Лілі Гоутон (Блант) та Френк Вольф (Джонсон) намагаються втекти від головорізів. Потім наш погляд звертають на короткий виклад сюжету фільму, в якому британська дослідниця (Блант) наймає капітана (Джонсона), щоб той знайшов у джунглях секретне міфічне дерево, яке, згідно з легендою, може вилікувати будь-яку хворобу. Здається, що доктор Лілі добросовісно готова залучити свої знання заради спасіння всього людства. На шляху до цілі трапляється багато небезпек, включаючи диких тварин, пастки, монстрів та німецького лиходія на підводному човні, озброєному торпедами.


Постер до фільму "Круїз по джунглях" / Disney

Режисером липневої прем'єри "Круїз по джунглях" став іспанський кінорежисер Жауме Колєт-Серра ("Будинок воскових фігур", "Дитя пітьми") за сценарієм Майкла Гріна, Гленна Фікарра та інших.

Як і у випадку з іншими великими релізами Disney на 2021 рік, такими як Cruella та Black Widow, "Круїз по джунглях" (Jungle Cruise) вийде одночасно в кінотеатрах і на стрімінговій платформі Disney + Premier Access.

"Круїз по джунглях" 2021: дивіться трейлер онлайн