Прем'єра фільму "Матриця-4" відбулась минулими вихідними у США. Тоді вся увага публіки та фотографів була прикута до головних зірок доріжки – "Нео" і "Триніті", тобто до Кіану Рівза та Керрі-Енн Мосс.

Цікаво Коли на кону все: найвидовищніші партії покеру у фільмах

Образи акторів

Актор з'явився у чорному костюмі Brunello Cucinelli, в білій сорочці і краватці в смужку, а його колега-акторка – у довгій чорній сукні Oscar de la Renta, прикрашеній паєтками у вигляді бінарного коду з фільму. Її плечі прикривала прозора накидка-кейп. Пара виглядала на американській прем'єрі бездоганно.


Бездоганний Кіану Рівз на прем'єрі фільму / Фото Getty Images


Таємнича Керрі-Енн Мосс на зеленому хіднику / Фото Getty Images

Зверніть увагу Інтерактивний тизер "Матриця: Воскресіння" сколихнув мережу — можна обрати 180 тисяч варіантів

Вони сміливо крокували хідником, спілкуючись з іншими акторами фільму – Яг'я Абдул-Матіном II, Нілом Патріком Гаррісом, Джадою Пінкетт-Сміт, Пріянкою Чопрою. На захід також були запрошені дизайнер Марк Джейкобс, мер Сан-Франциско Лондон Брід та інші.


Керрі-Енн Мосс, режисерка Лана Вачовскі та Кіану Рівз / Getty Images

Що цікаво, прем'єра фільму проходила у Театрі Кастро, будівля якого була підсвіченою зеленим світлом, а доріжка, якою крокували зірки, була не стандартною червоною, а зеленою – все для антуражу майбутнього фільму "Матриця". Зазначимо, що окрім прем'єри фільму у кінотеатрах 22 грудня, стрічка також вийде на стримінгу HBO Max.

"Матриця: Воскресіння" 2021: дивіться трейлер фільму