Але спочатку його виробництво призупинили через пандемію COVID-19, а зараз виявилося, що його неможливо зняти через страйки сценаристів та акторів.

Дивіться також Меми про "Барбігеймер" розгнівали японців: Warner Bros довелося просити вибачення

Зірка серіалу "Офіс" поверне фанам 110 тисяч доларів

Відомо, що Леслі Бейкер зібрав понад 300 тисяч доларів, тож фанати почали запитувати, куди зник актор, оскільки шоу так і не вийшло.

Леслі Бейкер заявив, що сума, отримана від платформи краудфандингу, становила більше ніж 100 тисяч доларів, і ці гроші він поверне людям. Щодо інших 200 тисяч доларів, актор не повідомив, куди вони ділись.

Леслі Бейкер / NBC News

Що відомо про серіал "Офіс"

"Офіс" (The Office US) – американський комедійний серіал, що є адаптацією однойменного британського серіалу каналу BBC. "Офіс" адаптував для американських глядачів Грег Деніелс, який до того багато років працював у складі сценаристів "Суботнього вечора в прямому ефірі", а також ситкомі "Сімпсони".

Сюжет серіалу розкриває повсякденне життя співробітників офісу компанії Dunder Mifflin у місті Скрентон, штат Пенсильванія. Проєкт вперше вийшов на екрани у березні 2005 року на телеканалі NBC, у його складі знялися відомі актори, включаючи Стіва Карелла, Рейна Вілсона, Джона Кразінського, Дженну Фішер, Бі Джей Новака та інших. З періоду з 2005 року по 2013 рік серіал під назвою "Офіс" представив глядачам 176 епізодів, розподілених на 8 сезонів.

"Офіс": дивіться трейлер