Це найкоротша стрічка кіновсесвіту – лише 1 година та 45 хвилин. Цікаво, що інтерес громадськості до таких фільмів зменшується, тож чи вартує переглядати "Марвели" читайте в матеріалі 24 Каналу.

Радимо 5 документальних фільмів про азартні ігри, які сподобаються не лише гравцям

"Марвели": рецензія на фільм

Країна: США
Рік: 2023
Жанр: фентезі, бойовик, пригоди
Тривалість: 1 год 45 хв
Студії виробництва: Marvel Studios
У ролях: Брі Ларсон, Іман Веллані, Тайона Парріс, Зейв Ештон та інші.

Керол Денверс вже знайшла себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але внаслідок непередбачених наслідків їй приходиться взяти на себе відповідальність за дестабілізований всесвіт. Одного разу Капітан Марвел викликає обов’язок до аномальної червоточини, пов’язаної з Крі. Там сили Керол несподівано з'єднуються з силами її великої фанатки, Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. Таке незвичайне тріо мусить об'єднатися та навчитись працювати спільно, щоб врятувати всесвіт. Їх називатимуть Марвели.

"Марвели": дивіться онлайн трейлер фільму

Технічно "Марвели" є продовженням фільму "Капітан Марвел" 2019 року, дія якого розгортається у 1990-х. Проте для повного розуміння подій цього фільму рекомендується переглянути серіали "ВандаВіжен" та "Міз Марвел".

У фільмі взаємно переплітаються долі героїнь кожної з цих творчих робіт: Керол Денверс – Капітан Марвел (Брі Ларсон), Камали Хан – Міз Марвел (Іман Веллані) та Моніки Рамбо (Тейона Парріс). Через дії лиходійки Дар-Бен (Зейв Ештон) із народу Крі, вони обмінюються місцями у просторі, використовуючи свої суперздібності.

"Марвели"
Фільм "Марвели" / Kinomania Film Distribution

Денверс проводить час зі своєю кішкою Гусею на космічному кораблі, намагаючись відновити свою пам'ять після подій "Капітана Марвел". Хан, бувши вдома, займається малюванням коміксів і мріє зустріти свою ідолку, Капітана Марвел, тоді як Рамбо працює на космічній станції разом із Ніком Ф'юрі. Тим часом Дар-Бен виявляє стародавній браслет, і через його дії в космосі виникають незвичайні аномалії. Щоб розкрити їх причину, Ф'юрі висилає Денверс і Рамбо. Коли вони доторкаються до цих аномалій, їхні суперсили переплітаються. Одночасно Дар-Бен прагне знайти другий браслет і розправитися із Капітаном Марвел. І в цьому полягає вся суть загадкового сюжету фільму.

У попередніх роботах Marvel Studios було досліджено важливі теми, такі як расизм, жорстоке поводження з тваринами чи гендерна рівність. Проте в цьому випадку студія вирішила утриматися від глибшого аналізу і зосередитися на банальній темі протистояння добра та зла.

Фільм "Марвели" не вражає цікавою сюжетною лінією і нагадує кілька останніх стрічок кіновсесвіту, окрім третьої частини "Вартових галактики", яка вирізняється особливою якістю.

Реакція глядачів у мережі

  • "У 5-й і 6-й фазах Марвел, на жаль, дуже мало нормальних фільмів. Серед фільмів та серіалів, які отримали 8 балів є тільки: "Людина-павук: Додому шляху нема", "Локі" та "Вартові Галактики 3". Шкода, що ця франшиза псується. Я завжди любив Марвел."
  • "Знаєте, якщо коротко описати побачене, то це наче "Ангели Чарлі" 2019 року, тільки на якихось стероїдах у стилі фантастики. Навіть актори схожі: одна біленька, друга афроамериканцем і третя імігранка-новачок, яка ще не володіє своїми силами. Ще й воюють з іншою темношкірою жінкою. Дивно тільки, що злодійка темношкіра. Чому не біла? Це ж білі завжди зло усього?"
  • "Буде цікаво глянути ще раз на рудого котика Гуса і на Ніка Фьюрі. Засмучує тільки що на Блейда, Карателя, Росомаху, Примарного Вершника, Фантастичну Четвірку, Громовержців, фінансів не знайшлось"
  • "Критикам варто піти посповідатися!"
  • "Тільки заради котів й можна піти."