Цікаво, що героїня Дженніфер Лопес у фільмі "Мати" не має імені. Адже, метою режисера Декстера Флетчера було показати материнську силу любові без прив’язування до конкретної людини. Бойовик загалом досліджує складні рішення, з якими доводиться зіткнутися матері, а також розкриває сутність людської жертовності та виживання.

Дивіться також Якщо сподобався Fubar: 5 схожих фільмів і серіалів Netflix, які можна подивитися за вихідні

"Мати" з Дженніфер Лопес: огляд фільму

За сюжетом, героїня Лопес стає смертоносною кілеркою, яка перестає переховуватися в лісах Аляски, і намагається врятувати свою доньку, яку залишила ще немовлям у пологовому будинку. Вона – колишній солдат і вбивця, яка під час служби в Афганістані зв’язалася з підступним сержантом британської армії Адріаном Ловеллом (Джозеф Файнс) і сумнівним бізнесменом Гектором Альваресом (Гаель Гарсіа Берналь). Допомагаючи парі здійснити кілька угод, персонажка Лопес з огидою дізнається, що вони зайнялися торгівлею людьми.

У стрічці "Мати" чимало перестрілок, бійок, автоперегонів, втім чутливість до них втрачається зовсім скоро і зрештою стає нудно. Ви навіть можете подумати: "Що не так зі стрімінговими бойовиками?". А також сцени рухаються із такою шаленою швидкістю, що інколи це видається доволі абсурдним; глядач зовсім не має часу познайомитися з персонажами. Втім, безперечно, є деякі моменти й кадри, які справді вражають.

Дженніфер Лопес з донькою у фільмі "Мати" / Netflix

Коли Мати врешті-решт заспокоюється від постійних переживань, стає не такою холодною і жорсткою, ми також отримуємо дозу задоволення. Цікаво спостерігати за Зоєю і Матір’ю, які намагаються вижити, як пара в пустелі: Зоя то починає бунтувати проти жінки, яка компетентно відмовилася від неї, то тулиться до неї всім серцем. На останніх хвилинах фільму, ви сильно переживатимете за Матір’ю і справді повірите, що вона здатна зупинити цілу армію, щоб захистити своє дитя.

"Мати": дивіться трейлер

Відгуки глядачів

  • "Мені сподобався фільм. Простий, але ж Дженніфер... Вона прекрасна! Заради неї можна дивитися все";
  • "Чудовий фільм! Дженіфер Лопес відіграла на 100 %";
  • "Дуже класне кіно";
  • "Дивовижний фільм. Материнська любов не має меж";
  • "Прекрасний та дійсно потужний фільм, неперевершена Джей Ло!";
  • "Фільм на раз, але дивитися можна. Ляпів сила-силенна, але Дженіфер неперевершена! Позитивні емоції отримаєте! Гарного перегляду!";
  • "Коли дивишся стрічку, маєш вірити в сюжет, зануритись в події, стати їх частиною. А тут не вірю, як не крути. Ну не можу я повірити що героїня Джей Ло стане робити таку роботу";
  • "Слабе кіно як для справжнього бойовика. Але Джей Ло прекрасна!";
  • "Фільм неймовірно сильний! Тримає в напрузі від першої до останньої хвилини! Сила материнської любові у всіх містах! Дякую за пережиті відчуття від перегляду!".