У коментарі 24 Каналу, Денисенко поділилася, що абсолютно не згодна з українцями, які шукають порівняння з Disney. Адже, Мавчина історія – про любов, дружбу та перемогу світла над темрявою. Мультфільм неодмінно надихне, розчулить, розвеселить та пробудить найкращі почуття всередині. А Мавка – "не принцеса, вона уже є чарівною і не такою, як усі".

Дивіться також Емоційна "Мавка" вже в кіно: перші відгуки на найдорожчий український мультфільм

Наталка Денисенко про "меншовартісність" Мавки

Я зовсім не згодна з цим. Так можуть написати тільки якісь хейтери, оці незадоволені гі*нюки, які можуть прискати тільки жовчю. До речі, я таких коментарів не чула взагалі – із тисячі тих, які я читаю у себе на сторінці, чи на сторінці мультфільму. Бо як можна Мавку порівнювати із діснеївською принцесою, а ще й казати про меншовартість, якщо це зовсім інший образ? Це не принцеса, вона уже є чарівною і не такою, як усі. Мавка вийшла дуже гарно вимальованою,
– відповіла Наталка Денисенко.

Актриса доповнила, що бачила тільки такі коментарі, що деякі (глядачі – 24 Канал) хотіли бачити Мавку такою, якою вона була на початкових стадіях малювання.

"Мавка" на різних стадіях малювання: дивіться відео

"Але мені, наприклад подобається саме ця Мавка, тому що вона така більш людська, не така, як якийсь там чарівний персонаж, як фея. І дуже класно, що (далі спойлер – 24 Канал) вкінці вони об’єднуються з Лукашем, і це так гармонійно виглядає, адже це людина і людина з лісової сфери (Сміється)", – сказала Денисенко.

Наталка Денисенко на прем’єрі мультфільму "Мавка" / Фото з фейсбуку актриси

"Тому в цілому мені абсолютно подобається все, – продовжила актриса. – У мене взагалі немає якихось думок, що Мавка може бути меншовартісна. Я взагалі не розумію, як так можна казати. Коли цей мультик збирає просто мільйони за один вікенд – навіть більше ніж "Аватар". Там така класна картинка, музика, драматургія, голоси – все просто неймовірне! І це створили наші, українці!".

"У нас немає такого ресурсу, як у Діснея, – продовжила Денисенко. – Чому там мультики робляться за три роки? Тому що у них просто команда з тисячі людей. Одна людина малює якусь одну сцену. Все, а інша – інший епізод. Все це зібрали й зробили мультик".

А в нас команда дуже маленька і ми все це зробили. Так, це було довго, і були різні перепони. Але про кращий результат годі було й мріяти!
– підсумувала актриса.

"Мавка. Лісова пісня": дивіться трейлер мультфільму