Деякі українські мультфільми полюбилися у всьому світі. Добрі, веселі та цікаві історії подобаються і дітям, і дорослим, тому не завжди потрібно шукати іноземний контент.
Є багато українських стрічок, які справляють неабияке враження не лише на українських глядачів, а і на кінолюбів по всьому світу. Вочевидь, росіяни захотіли здивувати й свою аудиторію, але нічого нового, крім того, щоб поцупити фільми, вигадати не змогли.