Після шостого вікенду у кіно, "Мавку" переглянуло 1 011 735 глядачів, а бокс-офіс сумарно склав 127 531 211 гривень. Анімаційний фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Дивіться також Творці "Мавки" показали ексклюзивний епізод, який не увійшов до мультфільму

"Мавка" б’є рекорди за переглядами

Приходьте у кіно вдруге й втретє, запрошуйте рідних й поринайте у надзвичайну історію перемоги добра над злом, що вразила глядачів в усьому світі!
– зазначило Держкіно.

Що відомо про мультфільм "Мавка"

Початково творці мультфільму планували адаптувати "Лісову пісню" Лесі Українки для сімейної анімації з щасливим кінцем та наголосити на екологічних питаннях. Проте, згідно зі словами креативної продюсерки Анни Єлісєєвої, "Мавка. Лісова пісня" стала актуальним коментарем до подій, які трапилися з українцями у 2022 році та продовжуються й донині.

У реалізації цього проєкту взяли участь три українські мисткині: акторка Наталка Денисенко озвучила головну героїню, співачка Христина Соловій записала два офіційних саундтреки фільму, а прима-балерина Національної опери та народна артистка України Катерина Кухар допомогла втілити Мавку в життя за допомогою своєї танцювальної майстерності.

"Мавка. Лісова пісня": дивіться трейлер

Мультфільм пропонує глядачам унікальну можливість насолоджуватись красою українських краєвидів, які послужили натхненням для створення незвичайних локацій. Мавка, з'явившись у новому образі, прокидається після зимового сну та збуджує Магічний Ліс.

Режисер анімаційної стрічки Олег Маламуж радить глядачам бути уважними під час перегляду мультфільму, щоб не пропустити жодної важливої деталі.

"Мавка" ще йде в кіно – не пропустіть!