П'ятихвилинний ролик дає гарне уявлення про масштаби руйнувань, які, за сюжетом стрічки, вкотре чекають на нашу Землю. Місяць сходить з орбіти, й тільки керівник NASA Джо Фоулер вважає, що є спосіб порятунку планети.

Читайте ще "Друзі" і не тільки: добірка серіалів, де головні герої випробували удачу в покері та казино

У відео показали, як група астронавтів перебуває у космосі та виконує якісь технічні роботи поза кораблем. Далі стається аварія: невідома субстанція руйнує шатл з рукою-маніпулятором і гинуть двоє астронавтів – один з них розірвав страховий трос, тому він не зміг повернутися на борт. Ще однією загиблою стала жінка-астронавтка, яка була біля управління. Наприкінці ролика зображають, як із поверхні Місяця починає бити величезний гейзер.

"Падіння місяця" 2022: дивіться перші 5 хвилин фільму

Раніше у видовищному трейлері показали, як Місяць сходить з Орбіти й починає рухатися у сторону Землі. Зіткнення із супутником знищить планету, тому люди всяким чином спробують запобігти. Людство опиняється в руках Джо Фоулера – колишньої астронавтки NASA. Її у фільмі зіграла лауреатка Оскара Геллі Беррі. Вона разом з іншим астронавтом Браяном Харпером відправиться у космос і зрозуміє, що майже нічого не знала про Місяць.

Що ще відомо про фільм "Падіння місяця"

  • За жанром це науково-фантастичний фільм-катастрофа та бойовик;
  • Виробничий процес розпочався ще у 2019 році, коли було оголошено про те, що Роланд Еммеріх став режисером фільму;
  • Бюджет стрічки становить 150 мільйонів доларів, що робить його одним із найдорожчих незалежних фільмів в історії;
  • У травні 2020 року до акторського складу долучилися Джош Ґад та Голлі Беррі, а в червні – Патрік Вілсон та Чарлі Пламмер. У жовтні стало відомо, що у картині зіграють: Стенлі Туччі, Джон Бредлі, Дональд Сазерленд та Еме Ікваукор;
  • Зйомки мали розпочатися весною 2020 року, однак через пандемію змінили дату та етап фільмування відбувся у жовтні 2020 року.

"Падіння місяця" 2022: дивіться трейлер