Разом із Фукунагою до київських метро "Позняки" та "Героїв Дніпра" завітали журналісти провідних українських та іноземних ЗМІ. З першого дня війни станції київського метрополітену працюють у режимі укриття для цивільних громадян.

Читайте також Зірка "Зеленої милі" Гері Сініз відреагував на звернення Філатова допомагати місту Дніпро

У метро Києва завітав Кері Фукунага

Кері Фукунага приїхав до Києва і приєднався до проєкту World Central Kitchen, який займається організацією харчування після стихійних лих. Цю організацію заснував відомий шеф-кухар Хосе Андрес у 2010 році.

Сьогодні департамент комунікації МВС та КМДА організували престур до київських метро. Режисер разом зі своєю командою доставив до мешканців у метро харчі, також поспілкувався із волонтерами та біженцями.

Кері Фукунага особисто почав фільмувати захід на станції метро для подальшого висвітлення історій постраждалих від війни, щоб якомога більше людей у всьому світі знали, що насправді відбувається в Україні,
– заявило МВС України у фейсбуці.

За інформацією МВС, ситуація в Києві спокійна, столицю повністю контролюють українська армія, полісмени, гвардійці та тероборона. Журналісти зафільмували, у яких умовах проживають кияни, які укриваються від нападу ворога в метро.

Ми дякуємо журналістам і світовій спільності за розголос правди про події в Україні! Разом ми переможемо!,
– підсумувало МВС у своєму дописі.

Кері Фукунага завітав у метро Києва / Фото МВС України

Як відомо, Кері Фукунага з першого дня війни підтримує Україну. А перед візитом до столиці України, він побував у Львові. 24 березня Фукунага опублікував перші фото з України.