Днями Міша Коллінз прогулявся центром Києва, зустрівся з Володимиром Зеленським та сфотографувався на тлі згорілої техніки і протитанкових їжаків, повідомляє 24 Канал.

Дивіться також Чи крала Росія українську "Мавку": творці мультфільму чесно відповіли

Міша Коллінз сфотографувався в Києві та нарвався на критику росіян

Світлинами з України актор поділився в інстаграмі. Росіяни розгнівалися через нову публікацію актора і залишивши під постом безліч абсурдних коментарів: "Сорян, відписка", "Ну він і кринжує. Продався", "Сумно" тощо.

"Україну підтримує весь світ, а Росія так і буде "на болотах", "Росіяни, ще не зрозуміли? Вас жодна адекватна людина не буде підтримувати. Ось приклад, коли людина приїхала і побачила все на власні очі. Дякую, Міша за підтримку! Слава Україні!", – відповіли українці на незадоволені коментарі росіян.

Автомобілі знищені російським обстрілом. Соняшники – символ надії,
– прокоментував свої фото Міша Коллінз.

Міша Коллінз приїхав до Києва / Фото з інстаграму актора

Актор також зустрівся з Володимиром Зеленським. Вони обговорили його роботу у напрямку гуманітарного розмінування, який очолив філософ Френсіс Фукуяма. "Люди вдома питають мене: "Що я можу зробити?". Ось дещо, що ми всі можемо: будь ласка, допоможіть нам розчистити цивільні регіони України від мін, аби запобігти тисячам безглуздих смертей. Ці зусилля з розмінування врятують тисячі життів невинних українців. Кожен долар піде на цю роботу без жодних адміністративних видатків", – написав він.

Міша Коллінз з Володимиром Зеленським / Фото з інстаграму актора

У межах візиту в Україну Міша Коллінз також відвідав Чернігівську область, де ознайомився з роботою українських саперів.

Що відомо про Мішу Коллінз?

Міша Коллінз народився в Бостоні, але його предки походять з Київської області. Він знайомий з українською політикою та історією, бо вивчав у коледжі, і неодноразово відвідував нашу країну, зокрема, ще до повномасштабної війни. Міша Коллінз відомий своїми ролями у таких фільмах, як "Стоунхендж. Апокаліпсис", "Карла", "Перерване життя", а також у серіалах "Всі жінки відьми" та "Надприродне".