Том Круз накричав на колег під час зйомок

Аудіозапис очевидці інциденту передали журналістам таблоїду The Sun. За їхніми словами, Том Круз виступив з емоційним коментарем перед 50 членами знімальної групи. Актор, який також є головним продюсером фільму "Місія нездійсненна 7", не стримував гніву, коли побачив, як двоє його підлеглих розглядали відзняті кадри, не дотримуючись дистанції.

Варто знати Том Круз зніматиме фінальну "Місію нездійсненну" у космосі, – ЗМІ

Порушення карантинних норм спричинили лайку, а Том Круз навіть пригрозив звільненням за це.

Ми створюємо тисячі робочих місць! Я не хочу бачити це знову! Ще раз побачу, ви на х*й звідси зникнете! – заявив Том Круз.

Окрім цього, актор заявив, що щодня спілкується з представниками кіностудії та страховими компаніями, звітуючи про епідеміологічну ситуацію на знімальному майданчику.

"Ми – золотий стандарт! Голлівуд зараз продовжує знімати фільми через нас! Тому що вони там вірять в те, що ми робимо! Жодних вибачень! Ви можете сказати це людям, які свої бісові будинку втрачають, тому що кіноіндустрія не працює. Це їм їжі на стіл не покладе, за освіту не заплатить!" – емоційно наголосив Том Круз.

Увага! Відео містить нецензурну лексику!

Слухайте запис, зроблений на зйомках "Місії нездійсненної 7": відео 18+

Що відомо про зйомки "Місії нездійсненної 7"

Пандемія коронавірусу повпливала на зйомки довгоочікуваного бойовика "Місія нездійсненна 7". Так, у березні представники знімальної групи опинились на карантині в Італії через спалах COVID-19. Тома Круза не було серед тих, хто вимушений був самоізолюватись в готельному номері, однак продюсери проєкту змушені були покрити витрати на проживання та харчування людей, оскільки покинути країну вони в той час не могли.

Тільки у червні знімальна група відновила роботу над фільмом "Місія нездійсненна 7". Щоб не відставати від графіка, Том Круз навіть хотів облаштувати у Великій Британії невелике містечко з трейлерами, в якому жили б виключно ті, хто працював над фільмом.

Не обійшлось і без інцидентів. На знімальному майданчику загорівся мотоцикл. Каскадер, який виконував складний трюк, не постраждав.

Цей трюк коштував цілий статок, не кажучи вже про тижні підготовки. Але коли настав важливий день, все пішло не так, як треба. На щастя, ніхто не постраждав, але це справжня катастрофа,
– прокоментував інсайдер.

За неофіційними даними, фінальну "Місію нездійсненну" Том Круз планує зняти в космосі. Тому невідомо, з якими ще труднощами йому доведеться зіткнутись під час створення "Місії нездійсненної 7".