Оцінювали стрічки два відомих кіноексперти Variety – Оуен Глейберман і Пітер Дебрюг. До їхнього списку увійшли фільми 2020 року, які мали нудний сюжет, низьку оцінку глядачів та несмішні жарти, якщо мова йшла про комедії. Тож на які фільми не варто виділяти свій час – дивіться у добірці кінокритиків.

Варто переглянути Українські фільми 2020 року, за які не соромно

  1. "Дулітл"

Дата виходу – 9 січня 2020 року
Рейтинг IMDb – 5,6

Це римейк знаменитої комедії 1990-их, в якій головну роль зіграв Едді Мерфі. Цього разу у доктора Дулітла перевтілився Роберт Дауні-молодший, який навіть своєю харизмою і грою не зумів підкорити глядачів.

"Дулітл": дивіться трейлер до фільму

  1. "Останнє, чого він хотів"

Дата виходу – 27 січня 2020 року
Рейтинг IMDb – 4,3

У центрі сюжету – історія журналістки Єлени, яка отримує у спадок від батька легальний бізнес з продажу зброї та нелегальні поставки наркотиків. За словами експертів, автори проєкту обрали найгірший сценарій та змусили топових акторів Голлівуду говорити шпигунські діалоги, які не пасували образу їхніх героїв.

Результат – фільм, який настільки губиться в хащах своєї претензії, що вам потрібна мачете, щоб прорвати його, – заявили критики.

"Останнє, чого він хотів": дивіться трейлер до фільму

Дивіться також Романтичні фільми 2020 року для атмосферного вечора

  1. "Я думаю з усім цим покінчити"

Дата виходу – 4 вересня 2020 року
Рейтинг IMDb – 6,7

Джейк вирішив познайомити свою кохану дівчину з батьками. Для цього він запрошує її на сімейну ферму, не знаючи, що його обраниця хотіла завершити їхні стосунки. Дьогтю додає і дивна поведінка родичів, яка навіює атмосферу загрози.

Експерти відзначили, що це депресивний фільм, сюжет якого дуже прогнозований.

"Я думаю з усім цим покінчити": дивіться трейлер до фільму

  1. "Євробачення: Історії вогненної саги"

Дата виходу – 26 червня 2020 року
Рейтинг IMDb – 6,5

Ларс із дитинства мріяв підкорити "Євробачення", а тому з подругою Сігріт створив власну групу, яка далеко не є популярною. Однак випадковість чи то доля дає шанс головному герою втілити свою мрію. Відтак дует їде на пісенний конкурс.

"Тут жарти, як у всіх, – вони досить плоскі і смакують, як щось на тарілці з теплим оселедцем. У фільмі не можуть вирішити: ісландський дует, який потрапляє на Євробачення, – поганий чи жахливий, а, може, вони хороші співаки чи геніальні? Фільм не сатиризує щорічний конкурс Євробачення, а представляє його, ніби саме його існування було смішним", – заявив Оуен Глейберман.

"Євробачення: Історії вогненної саги": дивіться трейлер до фільму

  1. "Почесний гість"

Дата виходу – 10 липня 2020 року
Рейтинг IMDb – 5,6

20-річну вчительку музики Вероніку звинувачують у сексуальних домаганнях. І поки вона перебуває у в'язниці, її батько Джин намагається зробити все для того, аби його донька вийшла на волю. Водночас головний герой задумається, чи його робота приносить йому задоволення, як колись.

Експерти наголосили, що драма вийшла нудною та із затягнутим сюжетом, тому до перегляду її не рекомендують.

"Почесний гість": дивіться трейлер до фільму

  1. "Пофарбоване пташеня"

Дата виходу – 10 грудня 2020 року
Рейтинг IMDb – 7,4

Фільм "Пофарбоване пташеня" став спільною роботою України, Чехії та Словаччини. Стрічка показала жахіття Другої світової війни на прикладі головних героїв.

"Роман Єжи Косінського в 1965 році був досить суперечливим: виставлений як автобіографічна розповідь про жахіття, які він бачив під час Другої світової війни, згодом подали як вигадку. Чеський режисер Вацлав Мархул чітко розглядав цей матеріал як можливість зняти "важливий" художній фільм, який об'єднує поважних акторів і втілює їх у дії людської жорстокості, описані в книзі. Буквально занадто багато, щоб дивитись", – заявив Пітер Дебрюг.

"Пофарбоване пташеня": дивіться трейлер до фільму

  1. "365 днів"

Дата виходу – 7 лютого 2020 року
Рейтинг IMDb – 3,3

Польська еротична стрічка "365 днів" також не вразила ані глядачів, ані критиків. За сюжетом, італійський мафіозі викрадає дівчину Лауру, образ якої побачив, коли ледь не загинув. Він дає рік, щоб красуня закохалась в нього, в іншому випадку – її просто відпустять з полону.

Фільм отримав шалену популярність на Netflix та нещадну критику кіноманів після перегляду. У "365 днів" побачили сексуальне насилля та "стокгольмський синдром", який наче виправдовує дії головного героя.

Окрім цього, в описі фільму "365 днів" Пітер Дебрюг розкритикував ще одну романтичну стрічку з елементами еротики – "Після сварки". Передбачуваний сюжет і гра акторів викликали у критика враження, що він переглянув невдалу шкільну постановку.

"365 днів": дивіться трейлер 18+

До теми 30 серіалів та шоу, які найчастіше переглядали на Netflix у 2020 році

  1. "Артеміс Фаул"

Дата виходу – 12 червня 2020 року
Рейтинг IMDb – 4,2

Фентезі розповість про 12-річного школяра, який вирушає на пошуки зниклого батька. Артеміс Фаул вірить, що до цього причетні ельфи, тому викрадає фею, щоб шантажем отримати необхідну для пошуків інформацію.

Вже із самого сюжету фільму зрозуміло, що "Артеміс Фаул" сподобається не всім. Тому й в прокаті стрічка зазнала нищівного фіаско.

"Артеміс Фаул": дивіться трейлер до фільму

  1. "Незвідані шляхи"

Дата виходу – 26 лютого 2020 року
Рейтинг IMDb – 5,1

Якщо уявити спільну роботу Ель Фаннінг, Сальми Гаєк та Хав'єра Бардема, одразу здається, що драма не може бути нудною. Особливо, коли мова йде про пошуки власного "я" і втрату відчуття реальності. Однак драма не зуміла вразити критиків, тому опинилась в антирейтингу.

"Незвідані шляхи": дивіться трейлер

  1. "Капоне. Обличчя зі шрамом"

Дата виходу – 12 травня 2020 року
Рейтинг IMDb – 4,7

Автори фільму показали останні дні життя знаменитого мафіозі. Капоне повертається додому, знаючи, що помирає від сифілісу. Ні трагічна історія, ні гра Тома Гарді не врятували фільм від фіаско.

"Проблема полягає в тому, що це найменш приваблива глава в житті старого гангстера, подвійно неприємна... Гарді – неперевершений актор, але він занадто напружений, щоб показати зв’язок із монстром, який гниє всередині та зовні", – написав критик.

"Капоне. Обличчя зі шрамом": дивіться трейлер