Це серіали з високим рейтингом та загадковими поворотами подій, які не залишать вас байдужими. Обирайте в матеріалі Кіно 24 найкращий та насолоджуйтесь захопливим переглядом.

Радимо Уже не "Бріджертони": 10 найпопулярніших серіалів на Netflix, які обирають українці

"Чорне дзеркало"

Технології за останні десять років кардинально змінили наше життя, перш ніж ми встигли засумніватися у них. В кожному будинку, на кожному столі, на кожній долоні з'явилися плазмові телевізори, комп'ютерні монітори та смартфони з дисплеями – це чорне дзеркало нашого існування у двадцять першому столітті.

Ми маємо доступ до всієї інформації у світі, але наша свідомість залишається зайнятою короткими повідомленнями у твіттері, обмеженими 140 символами. У цьому чорному дзеркалі відображається загальне занепокоєння за наш сучасний світ.

"Чорне дзеркало": дивіться онлайн трейлер серіалу

"У дев'ятому номері"

Серіал складається з шести епізодів, кожен з яких має самостійний сюжет. У кожній серії події розгортатимуться в шести різних житлових і не дуже приміщеннях, що мають загальну назву "9".

Тут "звичайне і повсякденне" стикається з "дивним і страшним", створюючи непередбачувані сюжети та атмосферу напруження для глядачів.

"У дев'ятому номері": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Як уникнути кари за вбивство"

Професор Енналіз Кітінг – блискучий адвокат, яка викладає студентам дисципліну під назвою "Як уникнути покарання за вбивство". Вона надає своїм студентам не лише теоретичні знання, але й практичні навички, які можуть знадобитися їм у реальному житті.

Попри це, студенти навіть не підозрюють, що скоро їм доведеться застосувати ці знання в дії, коли їхня експертиза може вирішити долю справи в суді.

"Як уникнути кари за вбивство": дивіться онлайн трейлер серіалу

Оберіть серіал, сюжет якого заінтригував вас найбільше, і насолоджуйтеся переглядом. Розгляньте глибину персонажів, вивчайте розвиток сюжету та насолоджуйтесь кожним епізодом.