Дізнайтеся у матеріалі Кіно 24, який саме серіал став найпопулярнішим. А також перегляньте список фільмів, які поки що тримаються у топі українських глядачів.

Дивіться також І це ще не всі: 24 світові знаменитості, які щиро підтримують Україну

Найпопулярніші серіали на Netflix

"Суперген"

Майкл живе повним життям: у нього є власний будинок, нова машина, і його кохана дівчина щойно погодилась вийти за нього заміж. Однак раптово все змінюється, коли Майкл опиняється у майбутньому і дізнається, що його наречена скоро загине. Але він має шанс виправити цю трагедію. Для цього Майклу потрібно зібрати команду людей з надздібностями, які допоможуть йому змінити майбутнє і врятувати життя своєї коханої.

"Суперген": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Бріджертони", 3 сезон

У новому випуску події будуть сконцентровані навколо Пенелопи Фезерінгтон, яка мріє знайти справжнє кохання. У третьому сезоні Пенелопа вирішила нарешті вийти з тіні своєї матері та сестер. Вона прагне самостійно будувати своє життя, розраховуючи знайти чоловіка і вступити в шлюб.

Глядачі побачать, як Пенелопа долає виклики, намагається завоювати серце обранця і знайти своє місце у світі. Сезон обіцяє бути насиченим романтичними пригодами, драматичними моментами та неочікуваними поворотами в долі героїні.

"Бріджертони": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Клани Галісії", 1 сезон

Згідно з сюжетом, молода та амбіційна адвокатка Ана Гонсалес Соріано, яка здобула великий досвід в одній із найпрестижніших юридичних компаній Мадрида, стикається з величезною трагедією.

Її життя перевертається догори дриґом, коли її батька, Хорхе, знаходять мертвим на його власному вітрильнику. Обставини цієї смерті загадкові та невідомі, і Ана починає втрачати ґрунт під ногами, намагаючись зрозуміти, що сталося і хто стоїть за цим злочином.

"Клани Галісії": дивіться онлайн трейлер серіалу

Також у списку найпопулярніших серіалів ви знайдете такі стрічки:

  • "Бріджертони", 2 сезон
  • "Бріджертони", 1 сезон
  • "Бріджертони: Історія королеви Шарлотти"
  • "Джентльмени"
  • "Дівчина-ґік"
  • "Кошмарні квартиранти"
  • "Ерік"

Обирайте стрічку для перегляду. Дивіться трейлери онлайн та читайте описи сюжетів, аби точно не прогадати із вибором.