Як раніше повідомляли режисери фільму, тизер опублікували в мережі 13 грудня, у понеділок. Прем'єру картини заплановано на липень 2022 року.

Не пропустіть Найкращі комедії про пригоди у Лас-Вегасі і не тільки: добірка для вихідних із друзями

Що показали у тизері "Мій юний принц"

У короткому відео поза естетичним рядом темно-синього ряду кадрів можна почути цікаву молитву-звертання до матері:

Мамо моя, що є завжди поруч
Нехай святиться ім'я твоє, нехай буде воля твоя
Там, де я. Там, де царство твоє.
І прости мені провини мої,
Як і я прощаю винуватцям нашим.
Не введи у спокусу, але визволи від лукавого.
Бо я – твоє царство, твоя сила і слава
Навіки, амінь.

З тизеру стає більш зрозумілим заявлений сюжет майбутньої стрічки. У центрі історії 17-річний хлопець на ім'я Поль. Він страждає на агорафобію (страх відкритих та людних просторів), Тож ним опікується його матір Софія. Їхній звичний плин життя припиняється, коли Софія починає любовний роман з Марком. За збігом обставин у нього теж є син Анутан. Між підлітками виникають особливі почуття, на заваді яких стає нестримна любов матері.

"Між юний принц" 2022: дивіться тизер фільму

Що відомо про скандал довкола фільму "Мій юний принц"

Хвиля критики захопила мережу, коли стало відомо, що фільм на ЛГБТ тематику отримав держфінансування (фільм "Мій юний принц" переміг на 17-му пітчингу Держкіно: на його виробництво виділили 20 мільйонів гривень. Більше коментарів від авторів стрічки можна прочитати в ексклюзивному інтерв'ю Кіно 24.

Відгуки мережі на тизер "Мій юний принц"

Незважаючи на велику хвилю критики перед прем'єрою тизера, під відео на ютубі наразі переважають позитивні відгуки про ідею та естетику стрічки.

  • "Психологічні та філософські експерименти такого масштабу в українському кіно – це претензія на світові нагороди як надбання культури."
  • Вау. Просто вау. Чекаю з нетерпінням."
  • Пригадався фільм "Назви мене своїм ім'ям". Візуально дуже клас."
  • "Круто, якщо буде такий весь фільм, він з'явиться в багатьох фотошколах як приклад зйомок! Кадрування, постановка, колір та світло просто КОСМОС."
Негативні коментарі були зосереджені на режисерській інтерпретації християнської молитви "Отче наш" та вже загаданого державного фінансування стрічки.
  • "Ще й "Отче наш" до цієї ганьби приплели. На державному рівні пропаганда нетрадиційних відносин."
  • "Краще б на 20 мільйонів гривень закупили нове медичне обладнання до державних поліклінік чи капітально відремонтували комунальні мережі. Чекаємо розслідування журналістів, яка частина цих грошей була вкрадена до особистих кишень по цій схемі."