Що показали в опублікованому фрагменті "НЕідеальний чоловік"?

В опублікованому фрагменті в квартиру головної героїні несподівано і раніше з ранку навідується її колишній коханий, не чекаючи там зустріти іншого чоловіка та, звичайно ж, не підозрюючи, що перед ним справжнісінький робот, який знайшов блискучий спосіб вийти з делікатної ситуації.

До теми "НЕідеальний чоловік": в мережі з’явився трейлер комедії про чоловіка-робота

"НЕідеальний чоловік" 2021: ексклюзивний фрагмент фільму від "Вольги Україна"

Іронічна романтична стрічка "НЕідеальний чоловік" станом на сьогодні має 91% рейтинг на Rotten Tomatoes. Європейські та американські критики хвалять стрічку Марії Шрадер за легкий гумор, ненав'язливий та дотепний сюжет, ідеальну "хімію" між героями Стівенса та Еггерт.

Акторський склад фільму "НЕідеальний чоловік"

Головну чоловічу роль виконав Ден Стівенс, зірка шоу "Абатство Даунтон" та "Легіон", а також фільмів "Красуня і чудовисько", "Гість", "Колишня з того світу", "Євробачення: Історія вогненної саги". Компанію британському акторові склали:

  • Марен Еггерт ( "Місце злочину", "Експеримент", "Жінка в кінці шляху"), яка отримала престижного "Срібного Ведмедя" за кращу жіночу роль на Берлінському кінофестивалі, де "НЕідеальний чоловік" став одним з фаворитів конкурсної програми;
  • Сандра Хюллер ("Тоні Ердманн", "Реквієм").

Який сюжет фільму?

Том – втілення ідеального чоловіка для однієї виняткової жінки. Але неординарна Альма не така проста й передбачувана. У Тома є всього три тижні, щоб довести їй свою досконалість та розібратися в тому, що таке справжнє кохання.

Коли дата прем’єри?

"НЕідеальний чоловік" з 5 серпня 2021 тільки у кіно.