Таке рішення платформа ухвалила через стрімке поширення нового штаму коронавірусу Дельта, вперше виявленого в Індії. Про це повідомляє Deadline.

Читайте Це ще не кінець: чому США чекає нова хвиля пандемії

Нові стандарти були узгоджені з Альянсом продюсерів кіно і телебачення, Гільдією кіноакторів – Американською федерацією художників телебачення і радіо (SAG-AFTRA), профспілками та іншими галузевими організаціями.

Які ще компанії вимагатимуть від працівників бути вакцинованими проти COVID-19

Співробітники Google та Facebook у США повинні також бути щеплені від коронавірусу перед тим, як повернутися до роботи в офісах.

Google

Днями гендеректор Google Сундар Пічаї повідомив працівникам, що вакцинація буде обов’язковою умовою для повернення в офіси.

"Як повідомляється, вимога Google щодо вакцинації поширюватиметься на працівників офісів США "найближчими тижнями" та інших регіонів "найближчими місяцями". Google відкладе офіційне повернення до офісів з вересня до 18 жовтня, оскільки у США продовжує розповсюджуватись штам Дельта COVID-19", – зазначає The Verge.

Цікаво Google поверне віддалених працівників в офіси без урахування їхньої думки

Facebook

"Те, як ми будемо застосовувати цю політику, буде залежати від місцевих умов та норм. У нас буде окремий порядок для тих, хто не може бути вакцинований з медичних чи інших причин, і ми будемо оцінювати наш підхід в інших регіонах по мірі розвитку ситуації", – заявила віцепрезидентка Facebook Лорі Голер.

Facebook планує повністю відкрити офіси для працівників в США у жовтні 2021 року.