Кіно 24 презентує свіжий список українських серіалів. Ви можете переглянути трейлери та ознайомитися з описами сюжетів, щоб обрати найцікавішу стрічку.

Рекомендуємо Настрій на кохання: 3 фільми та серіали про стосунки, які варто подивитись ввечері

"Одна родина"

Сюжет серіалу розгортається у селищі Митне на Харківщині, де мешкають родини Куців і Романюків. Ці два клани ворогують з 1930 року. Тоді донос одного з представників родини Куців спричинив репресії проти Романюків.

Сучасна історія героїв починається влітку 2021 року, коли з-за кордону повертається молодша представниця родини Романюків, Оксана. Між нею та Максимом з родини Куців зароджується глибоке кохання, проте вони змушені таємно зберігати ці почуття через ворожнечу між їхніми батьками.

"Одна родина": дивіться онлайн трейлер серіалу

У лютому 2022 року мелодрама перетворюється на драму через російське вторгнення, коли Оксана опиняється в окупації, а Максим – на фронті.

"Продовження роду"

В драмі "Продовження роду", що складається з чотирьох серій, розкривається історія чотирьох жінок, які перебувають у пологовому будинку під час повномасштабного вторгнення. Кожна з них стикається з власними випробуваннями, коли війна і загроза впливають на їхні життя та рішення, які вони мають прийняти в найважливіший момент свого життя.

"Продовження роду": дивіться онлайн трейлер серіалу

Ці чотири жінки опиняються в укритті сільського пологового будинку, який стає мішенню обстрілів ворожих сил. Кожна з них у минулому зіткнулася з важливими рішеннями щодо вагітності та народження дитини, переживала особисті труднощі та конфлікти.

Тепер вони не просто борються за власне виживання, але й за можливість народити своїх дітей.

"Поклик кохання"

Перше кохання Ані та Андрія, які разом навчалися у школі маленького містечка, раптово переривається через непорозуміння. Їхні шляхи розходяться: Андрій обирає кар'єру військового і приєднується до активної військової служби, де бере участь у боях на сході України. Аня вирішує переїхати до столиці, де мріє реалізувати себе професійно і побудувати особисте життя.

Різке настання великої війни радикально і безповоротно змінює життя головних героїв.

"Поклика кохання": дивіться онлайн трейлер серіалу

Пориньте у світ українського кіно та відкрийте для себе останні новинки, які варто подивитися.