Серед нових українських серіалів: "Якщо чесно", "Шпиталь", "Коло омани" та інші. Обирайте стрічку в матеріалі 24 Каналу та насолоджуйтесь разом із близькими.

Дивіться також Серіали про спорт на Netflix, які можна подивитися за вихідні

Цікаві українські серіали

"Якщо чесно"

Це новий ситком, що розповідає про сучасну закохану пару, що живе в цивільному шлюбі. Згідно з сюжетом, Андрій і Інга, виконані Ігорем Ласточкіним і Дар'єю Петрожицькою, постійно знаходяться в гендерному протистоянні, при цьому втягуючи до своїх битв то батьків, то родичів, то друзів, то колег з роботи, а також, звичайно, свої власні альтер его.

"Якщо чесно": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Дієта №0"

Це український серіал, що розповідає про непомітного студента Івана та капризну багату Марго, які ніколи б не перетнулися у реальному житті, якби не дивна випадковість. Здавалося б, це могла б бути ще одна історія про розбите серце та розтрощені надії, але доля вирішила пожартувати над нашими героями та змінила сценарій.

"Дієта №0": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Закохай мене, якщо зможеш"

Головний персонаж серіалу вирішує заробити гроші й створює прибутковий, але не зовсім законний бізнес. Молодий чоловік прикидається чаклуном і обіцяє людям розв'язувати їхні проблеми: відшукати зниклу особу, викрити невірного чоловіка на зраді, а деяким клієнтам навіть "повернути удачу".

"Закохай мене, якщо зможеш": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Коло омани"

У цьому серіалі йдеться про історію жінки, яка намагається відновити справедливість та відчайдушно протистоїть важким обставинам життя, щоб повернути свою доньку, яку всиновили чужі люди.

"Коло омани": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Шпиталь"

Українські лікарі, добровольці та експерти з різних країн відмовляються від спокійного життя, вирушаючи на допомогу і рятуючи життя постраждалих від військової агресії Росії в Україні. І всі ці події розгортаються у шпиталі, який розгорнув свою роботу неподалік від польського кордону.

"Шпиталь": дивіться онлайн трейлер серіалу