За даними журналістів, зйомки відбуваються у Ванкувері. Саме там папараці і сфотографували Джуда Лоу у вбранні капітана Гака.

Дивіться також Чорний Адам готовий, – Двейн Джонсон приголомшив знімком перед зйомками фільму

Цікаво, що автори стрічки про Пітера Пена вирішили наслідувати образ пірата, який склався завдяки мультфільму Disney 1953 року. Відтак Джуд Лоу красувався на перших фото у сорочці, червоній камізельці і чорних чоботах. Також гримери підібрали для актора перуку з довгим волоссям, а образ доповнили вусами.

Новий фільм про Пітера Пена

Відомо, що фільм про Пітера Пена буде сучасною екранізацією історії, яку глядачі побачили у мультфільмі 1953 року. За сюжетом, у чарівному Неверленді живе хлопчик Пітер, який відмовляється дорослішати. Головний герой має власну фею Дінь-Дінь, вірить у магію і вміє літати. Та небезпечні пригоди його розпочнуться, коли у Неверленд потрапить дівчинка Венді зі своїми 2 братами, а всі герої зіткнуться з суперником Пітера Пена – піратом капітаном Гаком.

За даними журналу Variety, режисерське крісло посяде Девід Лоурі, добре відомий глядачам за фентезі "Піт і його дракон". Після невдалих стрічок про Пітера Пена він вирішив зробити велику ставку на акторський склад, що може покращити рейтинг проєкту. Відтак у новій кінокартині можна буде побачити:

  • Олександра Молоні – Пітер Пен
  • Яру Шахіді – фея Дінь-Дінь
  • Евер Андерсон (донька Міли Йововичі і Пола Андерсона) – Венді
  • Джуда Лоу – Каіптан Гак