Чудовим доповненням до вечірнього дозвілля може стати перегляд цікавого кіно. Стримінгова платформа Netflix 25 квітня 2024 року представила новий серіал "Мертві хлопці-детективи", пише Кіно 24.

Дивіться також Нокаут від яскравих емоцій: 3 найкращі фільми про боксерів

Що подивитися для відпочинку

Новий серіал Netflix розроблений Стівом Йокі у жанрі детективу та комедії. Він створений на основі однойменних персонажів коміксів DC від Ніла Ґеймана та Метта Ваґнера.

Сюжет розповідає про підлітків Чарльза Роуленда та Едвіна Пейна. Це примарні хлопці – вони вирішили не переноситися у потойбічний світ, а залишитися на Землі.

У їхню команду доєднується ясновидиця. Разом друзі розплутують таємниці своїх клієнтів, виганяють паранормальних створінь та розслідують низку смертей. Аж раптом на їхньому шляху стає могутня і хитра відьма.

"Мертві хлопці-детективи": дивіться трейлер онлайн

Наразі вийшов перший сезон серіалу, до нього увійшло 8 епізодів. На авторитетному сайті IMDb його наразі оцінюють на 7.6 балів з 10.

Опис епізодів

  • "Справа Кришталевого Палацу". Едвін і Чарльз приходять на допомогу дівчині-екстрасенсу, що стикається з проблемами через демонів. Згодом, разом з союзницею з паранормальними можливостями, вони вирушають до Америки в пошуках зниклої дитини.
  • "Справа вівтаря Кульбаби". Детективи застрягають у Вашингтоні, тому вирішують взятися за місцеву справу. Дивакувата співмешканка Крістал скаржиться на духів-паразитів, тому хлопці йдуть на допомогу.
  • "Справа будинку Девлінів". Друзі розбираються із сім'єю привидів, які застрягли у петлі кошмарів у зачарованому будинку. Це стає тригером для одного з детективів.
  • "Справа стрибунів із маяка". Детективи займаються розслідуванням кількох смертей, що стаються на маяку. Крістал раптово чує знайомий голос, коли міркує над справою.
  • "Справа двох мертвих драконів". Команда товаришів шукає винного у вбивстві двох спортсменів. Тим часом Ніко влаштовує побачення для Дженні з її шанувальницею.
  • "Справа моторошного лісу". Монті наймає детективів, щоб віднайти зниклу подругу. Справа видається геть непростою.
  • "Справа дуже довгих сходів". Один з детективів потрапляє у неприємності, інший же вирушає на його пошуки. Крістал хоче зустрітися з колишнім.
  • "Справа голодної змії". До Крістал повертаються спогади, вона зіштовхується з минулим. Друзям варто об'єднатися, щоб протистояти сильному ворогу.