The Gaurdian до свого списку включила гучні кінопрем’єри, що цього року вийшли на екранах Великої Британії. Про це повідомила команда фільму "Памфір".

Дивіться також Найпопулярніші фільми та серіали на Netflix за останні 2 роки

Пишаємося світовим визнанням стрічки й нагадуємо, що ви ще можете переглянути фільм у Києві. Прокат триває у кінотеатрах,
– зазначають творці.

Про що розповідає "Памфір"

Сімейна драма "Памфір" – історія про хорошого сім'янина, який, проходячи випробування долі, звертає з чесного шляху заради своєї сім'ї. Події у стрічці відбуваються на Заході України напередодні традиційного карнавалу Маланки.

"Памфір" – це прізвисько, яке головний герой отримав у своєму селі від свого діда. Його історія поступово розкривається протягом фільму. Більше про "Памфіра" дізнавайтеся у кіно.

"Памфір": дивіться трейлер фільму

Світова прем’єра фільму відбулася на Каннському кінофестивалі у програмі "Двотижневик режисерів" ще у травні 2022 року. За словами режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука, це кіно, яке зачіпає дуже багато аспектів людського життя, які виникають унаслідок того, що головний герой дуже хоче допомогти своїй сім’ї, яка його неймовірно любить, обожнює й хоче, щоби він залишився. Але для цього йому потрібно знайти можливості, щоби зробити життя своєї сім’ї кращим.