Про звільнення актриси повідомляє Euronews із посиланням на іранські медіа. Таране Алідусті була під вартою близько трьох місяців.

Читайте також Актори "Ромео та Джульєтти" 1968 року подали до суду за оголені сцени у фільмі

Таране Алідусті звільнили з-під арешту

Відома іранська актриса Таране Алідусті була закрита в тюрмі майже на три тижні за те, що розмістила свою фотографію в інтернеті без обов'язкового носіння хіджаба. Сьогодні її відпустили під заставу,
– повідомили у твітері.


Таране Алідусті звільнили з-під арешту / Скриншот допису з твітеру

Що відомо про арешт Таране Алідусті

З вересня в Ірані вирували протести на тлі смерті Махси Аміні, яку правоохоронці побили за неправильне носіння хіджабу. 8 грудня стратили першого мітингаря. На це відреагувала акторка Таране Алідусті, за що її й затримали. перед тим вона опублікувала допис в інстаграмі, в якому попросила міжнародні організації отямитися після страти першого протестувальника проти чинного режиму. В її повідомленні йшлося про те, що до смерті його засудили за нібито "ведення війни проти Бога".

Алідусті з фільму "Комівояжер" свідомо не виїжджала з країни, пояснюючи це так: "Я підтримуватиму сім'ї заарештованих та вбитих і вимагатиму справедливості для них. Я боротимуся за свою домівку та заплачу будь-яку ціну за свої права".