Про це повідомила його дружина – Анна Яремчук-Бобало та колеги, серед яких Євген Лавренчук. Друзі згадують Олега як талановитого актора, кінорежисера та дуже хорошу людину.

Читайте також Під Бахмутом загинув актор і друг Арестовича, який приїхав зі США захищати Батьківщину

Під Бахмутом загинув режисер Олег Бобало

"Олега Бобало більше нема. Перед очима пронеслися миттєвости дитинства, спільні зустрічі Нових років, час, коли ми разом виступали у львівському молодіжному театрі "Дебют", а потім, й в театрі Бориса Озерова. Я не знаю, що ще написати. Не знаю, які слова підібрати для жінки Анні Яремчук, для його мами – тьоті Іри, для брата Жені, для родини, для тих, хто його любив. Зроблю все, щоб донести це до світової спільноти. Світ має знати. Та вічно пам'ятати",
поділився Євген Лавренчук.

Дружина режисера підтвердила смерть чоловіка і повідомила, що наразі не відомі деталі похорону тощо: "Я реально не знаю як жити без тебе. Для друзів: я не знаю коли буде похорон, Олега ще не привезли, не знаю коли привезуть (казали, два три дні, от і рахуйте від учора). Коли буду знати – напишу".

По справедливості, він мав би знімати кіно. Він мав би бути затребуваний в цій галузі. Натомість у нас дома стояв автомат і купа військових "ніштячків", що передавала мама з Америки, для хлопців. Хотів він бути військовим? – ні. Хотів він кіномайданчик змінити на окопи? – ні. Мав би він пройти через всю війну цілим і неушкодженим? – так. Бо я так молила Бога зберегти мого Олежка. А тепер я не знаю, як жити без тебе в усіх сенсах. Я була такою, тому що ти підсвічував мене зсередини. Тепер світло згасло,
– доповнила вона.

Що відомо про Олега Бобало

Олег Бобало-Яремчук – режисер телефільмів, телепрограм та рекламних роликів. У 2012 році отримав грант Президента України як молодому діячу в галузі кінематографії для виробництва ігрового короткометражного фільму "Структура кави або "Абзац" у розмірі 400 тисяч гривень. Стрічка вийшла за мотивами оповідань Богдана Жолдака у 2013 році. Розповідає історію кохання між "Слідчим", в якого на деякий час перетворюється письменник-невдаха в якості сплати боргу господині кафе, і "Крадійкою" філіжанок.

"Структура кави або "Абзац": дивіться короткометражний фільм

Фільмографія Олега Бобало

Як режисер-постановник

  • Фільм "Структура кави, або "Абзац..!" (2013 рік);
  • Серіал "Матусі" (2015 рік);
  • Телефільм "Вони закінчили війну" (2017 рік).

Як режисер

  • Телефільм "Альпініст" (2008 рік);
  • Телефільм "Як козаки" (2009 рік);
  • Фільм "Українське кіно. Становлення" (2021 рік).

Як актор

  • Фільм "Другий фронт" (2004 рік).